Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil İmza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında S.Gönenç Çalıcı tarafından paylaşıldı.

1. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Arkadaşlar,

Bir izin aşamasını sonuçlandırmak için son olarak şirket kurucusuna mobil imza attırmam gerekiyor. Ancak bütün formlarım dolu ve gerekli dosyalarımın yüklü olmasına rağmen, patronumun mobil imzası işlemiyor. Hiç bir hata vermiyor ancak "GÖNDER" butonu da çıkmıyor. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?

2. msmuhendis

msmuhendis CMNet Üyesi

evet bende de oldu böyle bir sıkıntı.
    başka bir bilgisayardan tekrar denedim hepsini tekrar yükledim ve oldu.

3. S.Gönenç Çalıcı

Teşekkürler deneyip sonucu bildiririm.

4. S.Gönenç Çalıcı

Direk imza denedim işe yaramadı bütün dosyaları silip baştan mı yapmam gerekiyor?

5. msmuhendis

msmuhendis CMNet Üyesi

evet ben herşeyi sıfırdan yaptım.

6. msmuhendis

msmuhendis CMNet Üyesi

bilgisayarda explorerın son sürümü de yüklü olması gerekiyor.eski sürümde de gönder çıkmıyor.

Mobil İmza konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mobil imza...

arkadaşlar selam umarım güzel bir gün geçirirsiniz... mobil imza için turkcell hattı için konu açılmışta oraya yazmak istemedim aveadan alan var mı?avea nasıl fikri olan ya da alan var mı??
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. Mobil imza

Arkadaşlar imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı?
  4. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  5. Mobil imza

merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?