Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Motorlu Taşıtlardan Kaynaklanan Hava Kirliliği

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Yasin Akbaş tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Akbaş

Yasin Akbaş CMNet Üyesi

İstemeyerekte olsa hazırlamış oldugum bir proje:) umarım ilgi alanına sahip kişilere yardımcı olur.

Ekli Dosyalar:

2. hkoca

hkoca CMNet Üyesi

Cevap: Motorlu Taşıtlardan Kaynaklanan Hava Kirliliği

sayın yasin akbaş
    ben de bitirme projemde buna benzer bir araştırma yapıyorum.vermiş olduğun kaynak gerçekten çok başarılı.kendi projemde kullanmak üzere senin projenden alıntılar yapacağım.tabiki izninle;P teşekkürler

Motorlu Taşıtlardan Kaynaklanan Hava Kirliliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Isınmadan kaynaklanan hava kirliliği

Arkadaşlar benim bir sorum olacak.Fabrikalardaki idari binaların ısıtılması ile ilgili mevzuat gereği yapmamız/yaptırmamız gereken herhangi bir önlem,ölçüm,analiz vs gibi yükümlülüklerimiz var mıdır? Isınmadan kaynaklı hava kirliliği yönetmeliğini okudum fakat yükümlülükler sürekli "yakma tesisi" kavramına atıf ile maddelendirilmiş.kapsam kısmı da çok net değil.bilgisi olanlar...
  2. Yürürlükte Isınmadan kaynaklanan hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliği

[COLOR=black]ISINMADAN KAYNAKLANAN HAVA KİRLİLİĞİNİN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 13.01.2005 Resmi Gazete Sayısı: 25699 Amaç [COLOR=black]Bu Yönetmeliğin amacı; konut, toplu konut, kooperatif, site, okul, üniversite, hastane, resmi daireler, işyerleri, sosyal dinlenme tesisleri, sanayide ve benzeri yerlerde ısınma amaçlı kullanılan yakma tesislerinden kaynaklanan is,...