Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Msds revizyon takip şekilleri

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar MSDS Revizyonu Yapılırken İzlediğiniz Bir tekip Şekli Yöntemi Varmı Varsa Paylaşırmısınız Bir Yöntem Bulmaya Çalışıyorum

Teşekkürler.

Msds revizyon takip şekilleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Msds

Değerli Üyeler; Malzeme Güvenlik Bilgi Formları için de bir paylaşım olsa nasıl olur Kimyasallar ile çalışan arkadaşlar vardır mutlaka (zaten arıtma tesislerinde çalışanların kesin ihtiyacı var) Belki bu forumda geniş bir arşive sahip oluruz Konu ile ilgili görüşlerinizi sunarsanız sevinirim...
  2. MSDS - GBF Nedir?

KİMYASALLARIN KULLANIMI 50 yıl önce yılda sadece 1.000.000 Ton Kimyasal üretilirken, bugün bu rakam 400.000.000 Ton'a ulaşmıştır. Bugün dünyada 80.000 ila 100.000 arasında kimyasalın kullanıldığı tahmin edilmektedir. 5.000 ila 7.000 arasında değişen sayıda kimyasalın zararlı olduğu bilinmektedir. Zararlı kimyasalların 3.000'i kanserojen etkilidir. KİMYA SANAYİİ ÇEŞİTLİ ALT SEKTÖRLERE...
  3. MSDS Eğitim

Herkese iyi çalışmalar diliyorum, Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formlarının Hazırlanması ve Dağıtılması Hakkında Yönetmelik'te, "Güvenlik bilgi formları, güvenlik bilgi formlarının hazırlanmasına ilişkin personel belgelendirmesi konusunda akredite olmuş kuruluş tarafından belgelendirilmiş kişilerce hazırlanır. İthalatlarda da güvenlik bilgi formları, aynı...
  4. Msds

Arkadaşlar kimyasalların kullanıldığı bölümlere asılması için hazırladığım bir örneği paylaşmak istedim. Çalışma yapacak olanlar var ise belki yardımcı olur.
  5. Msds arıyorum

Busperse 2422 BAM 7195 Bu kimyasalların MSDS lerini bir türlü bulamadım.Gelecek önerilere nazaran şimdiden söylüyorum IBC lerin üzerinde hiç bir firmanın adı yok kalemle yazılmış olarak sadece kimyasalın adı yazılı.