Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

NETCAD Kullanım Kitabı

Konu, 'NetCAD' kısmında Veysel Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

arkadaşlar autocad programından sonra her mühendis arkadaşa mutlaka netcad programını öğrenmesini tavsiye ederim. özellikle proje üzeriine çalışan arkadaşlara.bu konu size yardımcı olacak çok güzel 400 sayfalık bir doküman var sizlerle paylaşmak istedim. kolay gelsin.

http://yadi.sk/d/kx57FaX348FyN

Link Hikmet Özgür tarafından eklenmiştir.

Seda Özsoy, Tunç Bozkurt ve fatihyalta bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Faydalı bir kitaba benziyor herkesin arşivlemesinin öneririrm çünkü her yerde bulamazsınız :)

3. veysel

veysel CMNet Üyesi

Çok teşekkürler çok faydalı bi kaynak :)

4. neseelmasuzun

neseelmasuzun CMNet Üyesi

merhabalar cok güzel bir kaynak banada lazım ama indiremedim yardım lütfen......

5. Hüseyin Akburu

Hüseyin Akburu CMNet Üyesi

linki çalıştıramadım bir sorunmu var acaba?

6. ibrahim87

ibrahim87 CMNet Üyesi

arkadaşlar bu link açılmıyor. Üzerinden zaman geçtiği için bi problem olumş olabilir mi. Acele netcad dökümanı lazım.

7. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

evet benim de ihtiyacım var, çok teşekkürler paylaşım için, işime yarayabilecek bir dosyaya benziyor ama link açılmıyor... :(

bll_2081 bunu beğendi.
  8. Veysel Kılıç

Arkadaşlar kusura bakmayın, linkin açılmadığını dün bir arkadaş özelden msj atınca gördüm ve hemen yeniledim. Bu konuda çok kapsamlı değişik kitaplarda ekledim.

Umarım faydalı olur. İyi Çalışmalar..

9. Veysel Kılıç

10. eL-1987

eL-1987 CMNet Üyesi

Link yine çalışmıyor..

11. Veysel Kılıç

linklerin ikiside çalışıyor.şimdi tekrar denedim

12. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

bu kadar uğraşmayın girin netcadportala üyeolun ve bütün kitapçıkları indirin arkadaşlar
    NetcadPortal

13. Veysel Kılıç

14. hazari

hazari CMNet Üyesi

teşekkürler şu an için proje dalında çalışmıyorum ama program bilmek gerek autocad çok iii ama netcad yok bende paylaşım için sağolun ...

15. seezgn

seezgn Misafir

teşekkürler güzel paylaşım

16. Zeynep Tavus

Zeynep Tavus CMNet Üyesi

17. Ersen Daş

Ersen Daş CMNet Üyesi

18. superjax

superjax CMNet Üyesi

link gene uçmuş.dropbox yada başka paylaşım deposuna koymak daha matıklı. diğerleri rapid,hotfile korkudan siliyor.

Melih Coşar ve Zeynep Orhun bunu beğendi.
  19. Hikmet Özgür

Hikmet Özgür CMNet Üyesi

20. Halil Dördü

Halil Dördü CMNet Üyesi

ben bulamamdım bu kaynağı

NETCAD Kullanım Kitabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. NetCAD Tanıtım

Tanım Netcad; geniş yelpazede profesyonel çözümler sunan ulusal kaynaklarla üretilmiş bir CAD ve GIS yazılımıdır. Teknik Özellikler 64 bit Windows 2000 / 2003 / XP / Vista Platformu.Mükemmel CAD & GIS & RS & Fotogrametri Entegrasyonu. Çoklu Dil Desteği. (Türkçe, İngilizce) Zengin CAD araçları. (Kes, Uzat, Yuvarlat, Böl, Paralel, Kaydır,...
  2. NetCAD Şebeke Modülü

WATER, İçme Suyu Şebeke Analiz ve Tasarım Uygulaması Tanım Netcad/WATER Modülü; cazibeli, terfili, hidroforlu, açık ve kapalı şebeke sistemlerinde ve hardy cross yöntemlerinde tam çözüm sağlayan içmesuyu projelendirme modülüdür. Teknik Özellikler Netcad 5.0 GIS özellikleri ile tam uyumlu Cazibeli/Terfili , Açık/Kapalı Şebeke ve Hardy...
  3. Netcad programı ihtiyaç

netcad programını nerden temin edebilirim ?
  4. NETCAD de deşarj hattı işleme

Arkadaşlar 25000 lik haritada deşarj hattını netcadde göstermem lazım netcad kullanmayı bilen varmı?
  5. Netcad

Arkadaşlar netcad'de renkli çıktı alırken rasterlar renkli çıkıyor. Diğer yazılar semboller hepsi siyah çıkıyor. bunun ayarını bilen varsa yardımcı olabilirmi?