Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Netcad programı ihtiyaç

Konu, 'NetCAD' kısmında çerçöp biti tarafından paylaşıldı.

 1. çerçöp biti

  çerçöp biti CMNet Üyesi

  netcad programını nerden temin edebilirim ?
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Yasal olarak netcad adresinden satın alabilirsiniz. Yasal olmasın diyorsanız diğer forum sitelerini araştırmanız gerekecek..
   
Netcad programı ihtiyaç konusuna benzer içeriklerimiz
 1. NetCAD Tanıtım

  Tanım Netcad; geniş yelpazede profesyonel çözümler sunan ulusal kaynaklarla üretilmiş bir CAD ve GIS yazılımıdır. Teknik Özellikler 64 bit Windows 2000 / 2003 / XP / Vista Platformu.Mükemmel CAD & GIS & RS & Fotogrametri Entegrasyonu. Çoklu Dil Desteği. (Türkçe, İngilizce) Zengin CAD araçları. (Kes, Uzat, Yuvarlat, Böl, Paralel, Kaydır,...
 2. NetCAD Şebeke Modülü

  WATER, İçme Suyu Şebeke Analiz ve Tasarım Uygulaması Tanım Netcad/WATER Modülü; cazibeli, terfili, hidroforlu, açık ve kapalı şebeke sistemlerinde ve hardy cross yöntemlerinde tam çözüm sağlayan içmesuyu projelendirme modülüdür. Teknik Özellikler Netcad 5.0 GIS özellikleri ile tam uyumlu Cazibeli/Terfili , Açık/Kapalı Şebeke ve Hardy...
 3. NETCAD Kullanım Kitabı

  arkadaşlar autocad programından sonra her mühendis arkadaşa mutlaka netcad programını öğrenmesini tavsiye ederim. özellikle proje üzeriine çalışan arkadaşlara.bu konu size yardımcı olacak çok güzel 400 sayfalık bir doküman var sizlerle paylaşmak istedim. kolay gelsin. http://yadi.sk/d/kx57FaX348FyN Link Hikmet Özgür tarafından eklenmiştir.
 4. NETCAD de deşarj hattı işleme

  Arkadaşlar 25000 lik haritada deşarj hattını netcadde göstermem lazım netcad kullanmayı bilen varmı?
 5. Netcad

  Arkadaşlar netcad'de renkli çıktı alırken rasterlar renkli çıkıyor. Diğer yazılar semboller hepsi siyah çıkıyor. bunun ayarını bilen varsa yardımcı olabilirmi?