Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nihai çed raporu ve powerpoint özeti

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında E. Caner tarafından paylaşıldı.

1. E. Caner

E. Caner CMNet Üyesi

Merhaba. Seçmeli çed dersi alıyorum. Ödev olarak nihai çed raporunun okunup bunun özeti çıkarılıp sunum olarak derste anlatılması istendi. Acaba elinde nihai çed raporunun powerpoint sunumu olan var mı?

2. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Powerpoint sunumu anlatacak kişide arıyor musunuz?

3. E. Caner

E. Caner CMNet Üyesi

bilip bilmeden yorum yapmak tabi güzel. şu an 4. sınıftayım. bitirmeler projeler derken aynı zamanda şu anda vize haftasındayız. 400-500 sayfalık çedi okuyup bunun powerpointini yapacak zamanım olsa zaten yazmazdım. en azından özetini okuyup anlatmak daha uygun geldi. her dersin bir sunumu var ama bunda biraz fazla zaman ayırmak gerekiyor. 2 hafta içinde yeraltı suyu, katı atık, modelleme ve ortak seçmeli derslerinin sunumları var.

Fatih Çoban bunu beğendi.
  4. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Kusura bakmayın dün akşam elektrikler kesildi o yüzden yazamadım. Ben yoğunluğunuzu tahmin edip gayet insani duygular ile sormuştum. Yoğunsunuz diye yerinize anlatmak istemiştim o kadar.

Çiğdem Selişter ve Yücel Berber bunu beğendi.
Nihai çed raporu ve powerpoint özeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Office Yüklü olmadan Word, Excel , PowerPoint dosyalarını açmak

Office yüklü olmayan bir bilgisayarda Office dosyalarını görüntülemek isterseniz Microsoft tarafından çıkarılmış bu ücretsiz göstericileri kullanabilirsiniz. [COLOR=#00385d]Excel Viewer 2003 (10MB) Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma kitaplarını açın, görüntüleyin ve yazdırın. Bu yükleme Excel Viewer 97'nin ve tüm önceki Excel Viewer sürümlerinin yerine geçer. Bu yükleme aşağıdaki Office...
  2. İş Akım ve Proses Özeti

Merhabalar , elinde herhangi bir fabrikanın bakanlığın belirttiği taslağa göre olan İŞ AKIM ve PROSES özeti bulunan meslektaşım varsa bir örnek yollayabilirse sevinirim.Yardımcı olabilecek meslektaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim. ( NOT: Fabrika ismini adresini vb. özel bilgileri silerek yollamanızda bir sakınca yoktur ). Uyarı : ( Etiklikten bilmemneden bahsedecek biri olursa sakın...
  3. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  4. Arıtma çamuru nihai bertarafı hk.

Merhaba Arkadaşlar, Çalıştığım tekstil firmasının arıtma tesisinden çıkan arıtma çamurlarını (Tehlikesiz) bir çimento fabrikasına verelim de enerji olarak geri kazanılsın dedik. Nerden dedim. Çimento fabrikası bizden istediği fiyat 235 TL/ton olarak bir fiyat verdi. Bu fiyatlar bu kadar yüksek mi? veya sizlerden verenler varsa fiyatları nelerdir bir fikir verebilirmisiniz?...
  5. ÖTL geri kazanım proses özeti

merhaba arkadaşlar, elinde ÖTL geri kazanım (fiziksel geri dönüşümle kauçuk granül ve çelik tel elde edilmesi) tesisi için proses özeti olan var mı? iş akım şeması var fakat proses özeti oluşturmaya çalışıyorum. daha önce hazırlamış olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok seviinirim. iyi çalışmalar...