Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ödevim için yardım lütfen.

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Mehmet TAŞCI tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet TAŞCI

Mehmet TAŞCI CMNet Üyesi

İyi günler...
    Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...

2. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

3. Mehmet TAŞCI

Mehmet TAŞCI CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim. Başka önereceğin bir şey var mı peki? Nereden bulabiliriz bu konuyu sizce?

4. Mustafa Demir

valla ders ödevin içeriğine göre araştırman lazım.
    eğer detaylı bir içerik istiyorsan YÖK ün tez veri tabanı var birde oradan araştır.

.:: YÖK Tez VT ::.

arıtma çamurlarının bertarafı PROF. Ayşe Filibeli
    bu kitabıda araştırmanda fayda var bence.

5. Mehmet TAŞCI

Mehmet TAŞCI CMNet Üyesi

Yok ya, o kadar kapsamlı bir şey değil. 20-25 sayfalık bir powerpoint sunusu yeter. Çimento ve tuğla hakkında makale buldum. İnşallah daha farklı yapı malzemeleri bulabilirim. Çok teşekkür ederim tekrardan.

6. Mustafa Demir

rica ederim. eğer gerekirse konuyla ilgili ingilizce elektronik kitaplar da var ve elektronik kitaplar bölümümüzde bulunmakta faydalanabilirsin

7. Kevser Harmandar

Kevser Harmandar CMNet Üyesi

çimentoda kullanımı ile ilgili bulduğunuz makaleyi paylaşabilir misiniz?tez konum

8. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Arıtma çamuru kullanımı ile ilgili bende mevcut olan makaleyi ekliyorum.
    İnceleyebilirsiniz.
    İyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

9. Kevser Harmandar

Kevser Harmandar CMNet Üyesi

Ödevim için yardım lütfen. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var doğu anadolu bölgesi için yardım lütfen

Ağrı kars ve erzincan illeri için oluşturağım bir katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var acaba taşıma ile üçü için bir saha oluşturmak yeterli olurmu yoksa ayrı ayrı sahamı oluşturmak gerekir?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  2. Acil proje ödevine yardım lütfen

3. sınıf öğrencısıyım ve su temını dersine proje hazırlamam lazım ama nasıl yapabılecegıme daır bı ornek bulamadım yarımcı olursanız sevınırım..
  3. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  4. Tıbbi atıklarla ilgili yardım lütfen.

Arkadaşlar, Firmamızın sadece deri altına temas eden iğneler (şırıngalar) ve kanlı pamuklar tıbbi atık olarak görülmektedir ve bu atıklar pek fazla birikim yapmamaktadır. Yeni çıkan Tıbbi atık yönetmeliğine göre bu atıkları Belediyeler veya belediyeler tarafından görevlendirilmiş şirketler bakmaktadır ve bunların bertaraf edilme işlemi için belediyeler belirli bir ücret almaktadır. Bu bertaraf...
  5. Değerli arkadaşlar yardim lütfen

hepınıze oncelıkle sağlıklı gunler dilerim.. sorum şu danışmanlık sektorunu bır kenara bırakarak bir ilçenın kısa bir zaman sonra birtecek olan arıtma (biyolojık) tesisinin sorumlu muhendıslığı işine girdim meslğim adına mutluum ancak onumuzde kı hafta kuru kabulü yapılacak olan tesisimde benı neler ekliyo ? neler yapmalıyım ? lütfen fbana işletim hakkında önerilerde bulunur musnuz ? çok...