Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu için elinizde örnekler varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik uygunluk raporu (Geri kazanılan ürünlerin standartı)

Geri kazanılan ürünlerin standartı adı altındakı bolum neyı ıfade etmektedır .Bi fikri olan??
  2. Ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konulu teknik uygunluk raporu

ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konulu teknik uygunluk raporundaki Yeniden Kullanım-Geri Kazanım ve Yeniden Kullanım-Geri Dönüşüm Oran Takip Formları ve Toplam Yeniden Kullanım, Geri Dönüşüm ve Geri Kazanım Oranları hazırlayan varmı ben hiç birşey anlamadım
  3. Teknik uygunluk raporu ve akademik rapor(geri kazanım lisansı)

Merhabalar, Geri kazanım tesisleri lisans başvurularında "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve herhangi bir üniversitenin Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden "Akademik Rapor" temin edilmesi gerekmektedir. "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve/veya "Akademik Rapor" temin edilmesi konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler bana...
  4. Ömrünü tamamlamış lastiklerin geri dönüşüm kazanımı (yardim)

ÖTL Geri Dönüşüm (kırma) işi yapmak için araştırma yapıyoruz.Bu konuda bilgisi olan ve ya sektörün içerisinde yer alan arkadaşlar sorularımıza cevap verirseniz sevinirim. 1- Öncelikle almamız gereken lisans ÖTL geri dönüşüm lisansı mıdır?Araştırmalarımız sonuçu biz bu sonuca vardık fakat çeşitli forum ve kaynaklarda Tehlikesiz Atık lisansı olduğu da söyleniyor. 2- Ömrünü Tamamlamış lastikleri...
  5. Ömrünü tamamlamış araçlar

mrb iyi günler arkadaşlar. benim çalıştığım yer hem tehlikesiz atık toplama yani hurdacı bir de atım ambalaj ayırma ve toplama işlemini yapıyor .. ömrünü tamamlamış araçları tesise kabulu için tesiste aranması geren fiziki şartlar nelerdir ? geri dönüşüm felan yapılmayacaktır ihalelere girebilmek için ve gelen ÖTA ' ların parçalanması işlemi olacaktır tesiste ( mesela atık ambalaj için en az...