• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ömrünü tamamlamış araçlar

Alptekin Taşdelen

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ömrünü tamamlamiş araçlar konusunda veya barkod sistemi hakkında bilgisi olan varmi? çalışmakta olduğum şirketimize lisans almaya çalışıyorum ama barkod sisteminde takıldım kaldım. yardımlarınız bekliyorum. tşk.ler

bende ömrünü tamamlamış araç konusunda çalışıyorum fakat ben daha gfb aşamasındayım. barkod sistemine gelemedim ama bireşy öğrenirsem mutlaka paylaşırım

teknik uygunluk derken sağlanması gereken şartlardan mı bahsediyorsunuz? çünkü teknik uygunluğu il çevre verir. eğer bahsettiğiniz şey şartlar ise var evet

peki araç kayıttan düşme işlemini yapabilmek için geçici depo yeri lisansının alınması yeterli mi ? yoksa ayrı bir başvuru yapmak gerekiyor mu??

ilk etap için yeterli. gfb aldıktan sonraki bir yıl içerisinde lisans almak zorundasınız. Bunun için gerekli olanlar zaten öta yönetmeliğinde var. Yapılması gereklerden bir tanesi de barkod sistemi. ben burada takıldım. Yardımlarınızı bekliyorum ben bulursam paylaşacağım.

@seezgn
teknik uygunluk raporunu firma kendisi hazırlar.İl Çevre sadece uygunluk yazısı verir.İkisi farklı şeyler.

tekrar yazayım bırı ılgılenırse sevınırım bu öta geçici depolaa safhasında barkodlama sıstemı yapmam lazım nasıl br duzenek ne yapmamız gerekıyor acıklayabılırmısınız acaba .

@cm_orhan

ürün adı, ürüne tesis içi verilen numara temelde yeterlidir.

ama bu etiketleme için tesis içi anlaşılır ekipman başlıkları bulmalısınız. çünkü istenilen şey ayrılan parçaların envanter kaydının olup olmaması ve tesis dışına satılması durumunda stoktan düşürülmesidir.

ÖTA geçici depolama ve lisansı başvurusunda bulunmak istiyorum...
1)öta için gerekli evraklar nelerdir
2 )öta için tesise uygun plan,proje varmı,şartları nelerdir
3)çorum osmancık a 2500 m2 açık alana öta yeri yapmaya çalışıyorum
Bilgisi olan elinde bir projesi olan bilgilerini ve yardımlarını bekliyorum.
02166617110..
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .