Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü tamamlamış araçlar

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Alptekin Taşdelen tarafından paylaşıldı.

1. Alptekin Taşdelen

Alptekin Taşdelen CMNet Üyesi

arkadaşlar ömrünü tamamlamiş araçlar konusunda veya barkod sistemi hakkında bilgisi olan varmi? çalışmakta olduğum şirketimize lisans almaya çalışıyorum ama barkod sisteminde takıldım kaldım. yardımlarınız bekliyorum. tşk.ler

2. seezgn

seezgn Misafir

bende ömrünü tamamlamış araç konusunda çalışıyorum fakat ben daha gfb aşamasındayım. barkod sistemine gelemedim ama bireşy öğrenirsem mutlaka paylaşırım

3. lost

lost CMNet Üyesi

öta teknik uygunluk raporu varmı elinizde arkadaşlar..

4. seezgn

seezgn Misafir

teknik uygunluk derken sağlanması gereken şartlardan mı bahsediyorsunuz? çünkü teknik uygunluğu il çevre verir. eğer bahsettiğiniz şey şartlar ise var evet

5. Sevinç

Sevinç CMNet Üyesi

peki araç kayıttan düşme işlemini yapabilmek için geçici depo yeri lisansının alınması yeterli mi ? yoksa ayrı bir başvuru yapmak gerekiyor mu??

6. Alptekin Taşdelen

Alptekin Taşdelen CMNet Üyesi

ilk etap için yeterli. gfb aldıktan sonraki bir yıl içerisinde lisans almak zorundasınız. Bunun için gerekli olanlar zaten öta yönetmeliğinde var. Yapılması gereklerden bir tanesi de barkod sistemi. ben burada takıldım. Yardımlarınızı bekliyorum ben bulursam paylaşacağım.

7. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

barkod sıstemın de bende takılmıs bulunmaktayım acaba bılgı verebılırmısınız.

8. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

teknik uygunluk raporunu firma kendisi hazırlar.İl Çevre sadece uygunluk yazısı verir.İkisi farklı şeyler.

9. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

tekrar yazayım bırı ılgılenırse sevınırım bu öta geçici depolaa safhasında barkodlama sıstemı yapmam lazım nasıl br duzenek ne yapmamız gerekıyor acıklayabılırmısınız acaba .

10. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ürün adı, ürüne tesis içi verilen numara temelde yeterlidir.

ama bu etiketleme için tesis içi anlaşılır ekipman başlıkları bulmalısınız. çünkü istenilen şey ayrılan parçaların envanter kaydının olup olmaması ve tesis dışına satılması durumunda stoktan düşürülmesidir.

11. mahmut çiftçi

mahmut çiftçi CMNet Üyesi

bana öta iş akım şeması ve proje özeti lazım arkadaşlar..
    yardımcı olursanız savinirim.

12. lideroto19

lideroto19 CMNet Üyesi

ÖTA geçici depolama ve lisansı başvurusunda bulunmak istiyorum...
    1)öta için gerekli evraklar nelerdir
    2 )öta için tesise uygun plan,proje varmı,şartları nelerdir
    3)çorum osmancık a 2500 m2 açık alana öta yeri yapmaya çalışıyorum
    Bilgisi olan elinde bir projesi olan bilgilerini ve yardımlarını bekliyorum.
    02166617110..www.lidergeridonusum.com.tr www.lideroto.com

Ömrünü tamamlamış araçlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu için elinizde örnekler varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim
  2. Ömrünü Tamamlamış araçlar

Merhabalar herkese, Ömrünü tamamlamış araçların depolanması, arındırılması, sökümü ve işlenmesi hakkında bilgisi olan var mı ?Kriterleri nedir? Daha önce bu lisansı alan arkadaşlarımız bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler..
  3. Ömrünü tamamlamış araçlar (öta)

arkadaşlar; Ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konusunda gfb aldık ve şuan lisans başvurusu değerlendiriliyor. Tesiste biriktirmiş olduğumuz atıkları bir işleme tesisine vermek istiyoruz. Bildiğiniz ve sözleşme yapabileceğimiz herhangi bir işleme tesisi varmı. Şimdiden teşekkürler
  4. Ömrünü Tamamlamış araçlar(ÖTA)

Merhabalar, Ömrünü tamamlamış araç lisansı alan arkadaşlarımız var mıdır acaba...
  5. Ömrünü tamamlamış araçlar

mrb iyi günler arkadaşlar. benim çalıştığım yer hem tehlikesiz atık toplama yani hurdacı bir de atım ambalaj ayırma ve toplama işlemini yapıyor .. ömrünü tamamlamış araçları tesise kabulu için tesiste aranması geren fiziki şartlar nelerdir ? geri dönüşüm felan yapılmayacaktır ihalelere girebilmek için ve gelen ÖTA ' ların parçalanması işlemi olacaktır tesiste ( mesela atık ambalaj için en az...