Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü tamamlamış araçlar

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Veysel Söyler tarafından paylaşıldı.

1. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

mrb iyi günler arkadaşlar.
    benim çalıştığım yer hem tehlikesiz atık toplama yani hurdacı bir de atım ambalaj ayırma ve toplama işlemini yapıyor .. ömrünü tamamlamış araçları tesise kabulu için tesiste aranması geren fiziki şartlar nelerdir ? geri dönüşüm felan yapılmayacaktır ihalelere girebilmek için ve gelen ÖTA ' ların parçalanması işlemi olacaktır tesiste ( mesela atık ambalaj için en az 1000 m2 olması gerekiyor gibi gibi) ... hangi belgeler isteniyor bir de tse 14001 'nin alınması gerekiyormu tesis için..
    yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Ömrünü tamamlamış araçlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ömrünü tamamlamış araçlar

arkadaşlar ömrünü tamamlamiş araçlar konusunda veya barkod sistemi hakkında bilgisi olan varmi? çalışmakta olduğum şirketimize lisans almaya çalışıyorum ama barkod sisteminde takıldım kaldım. yardımlarınız bekliyorum. tşk.ler
  2. Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu için elinizde örnekler varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim
  3. Ömrünü Tamamlamış araçlar

Merhabalar herkese, Ömrünü tamamlamış araçların depolanması, arındırılması, sökümü ve işlenmesi hakkında bilgisi olan var mı ?Kriterleri nedir? Daha önce bu lisansı alan arkadaşlarımız bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler..
  4. Ömrünü tamamlamış araçlar (öta)

arkadaşlar; Ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konusunda gfb aldık ve şuan lisans başvurusu değerlendiriliyor. Tesiste biriktirmiş olduğumuz atıkları bir işleme tesisine vermek istiyoruz. Bildiğiniz ve sözleşme yapabileceğimiz herhangi bir işleme tesisi varmı. Şimdiden teşekkürler
  5. Ömrünü Tamamlamış araçlar(ÖTA)

Merhabalar, Ömrünü tamamlamış araç lisansı alan arkadaşlarımız var mıdır acaba...