Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önceki yaşamınızda kimdiniz?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

http://users.telenet.be/gad/re/turks.html

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. .

Bugünkü Güney Anadolu civarında bir yerlerde 1350 civarında doğdunuz.

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:
    Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir dedektif veya casus olabilirdiniz.
    Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
    Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Teşhis:
    Bugünkü İtalya civarında bir yerlerde 825 civarında doğdunuz.
    Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz..
    Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.
    Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
    Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme

Hiç begenmedim bence önceki yaşamımda ben kesin bir kurbağaydım.beni öpen prensesimi aramaya geldim :))

3. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Teşhis:
    Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .
    Bugünkü Güney Avustralya civarında bir yerlerde 1775 civarında doğdunuz.
    Bir yol, köprü ve liman yapıcısıydınız..
    Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi.
    Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisin

hemen meslek değişmeliyim :D

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

kadın
    batı Avustralya, 400
    kuyumcu veya saat imalatçısı
    mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri..doğuştan aktör
    maddi ve ruhani dünya arasında görünmeyen bağlar vardır.dersim: o köprüyü arayıp bulmak ve kullanmakmış..

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kısaca müteahhit ne güzel işte.

6. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

sorun şu ki; yine hendese yine hendese :D benim huzurevlerinde, çocuk yuvalarında falan çalışmam gerekiyormuş :D yine tutturamadım bi dahaki sefere artık :D

7. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Teşhis:
    Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz.
    Bugünkü Güney-Batı ABD civarında bir yerlerde 775 civarında doğdunuz.
    Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..
    Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.
    Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin!

astronomide yıldızları ve burçları karıştırıp başarısız olmuşum. baksanıza dünyayı daha güzel yapacakmışım. vay be daha o zamanlardan belliymiş çevre mühendisi olacağım. :)

8. Hamdiye Güzel

Hamdiye Güzel CMNet Üyesi

Teşhis:
    Bugünkü Güney Çin civarında bir yerlerde 1700 civarında doğdunuz.
    Bir antrenör veya hayvan, kuş ve böcek sahibiydiniz..

Asi tip. Her ortamda -politika, iş, din, ev idaresi- değişiklik için ilham olurdunuz. Lider olabilirdiniz.

Çevre kirliği, geri dönüşüm, ham maddelerin kötü kullanımı ve radyoaktif maddelerin eliminasyonu problemlerini psikolojik metotlar da dahil her yolu kullanarak çözmeye mahkumsunuz.

9. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

yalnız bana çok inandırıcı uyumlu geldi :D

Bugünkü Avusturya civarında bir yerlerde 1550 civarında doğdunuz.

Bir kimyacı, simyacı veya zehir üreticisiydiniz..

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir dedektif veya casus olabilirdiniz.

Dersiniz: İçinizdeki kıskançlık ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardım etmek. Bu zayıflıklara korku ve öz-pişmanlığın neden olduğunu anlamak zorundasınız.

Hamdiye Güzel bunu beğendi.
  10. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Teşhis:
    Bugünkü Macaristan civarında bir yerlerde 1025 civarında doğdunuz.
    Bir filozof veya düşünürdünüz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Teşhis:
    Bugünkü Filipinler civarında bir yerlerde 1650 civarında doğdunuz.
    Bir tabip, cerrah veya herbalisttiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

Vay canına be.. :p

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Anadoluda doğmuşum be hepiniz sonradan gelmişsiniz anadoluya, o zamanda Türkmüşüm.Osman Bey benim soyumdan mı acaba dur bir daha bakayım.
    1700 civarında antrenörlük yapmış biri olarak milli takım varmıydı o zamanlar acıba.
    ama çevre sizi acayip buluyormuş :)

13. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Bundan yıllaaaarrr yıllarrr önce birbirimize ne kadar da çok benziyormuşuz Zeynep Hanım.. :p :)

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Galiba şimdi de benziyoruz :) Çok yakın, ben 17.10 siz ? :)

15. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

:) 19.10 benim de :)

16. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Filipinler deyince içiniz bir hoş olur şimdi sizin ne de olsa vatan :)

17. Hamdiye Güzel

Hamdiye Güzel CMNet Üyesi

olmaz olurmuydu :)bezleri toplar sarar top yapardık :)

18. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Öyle tabi Fatma Gül Hanım ile bi ziyaret ederiz oraları :p Fatma Gül ES ablan oluyorum galiba :p iki gün küçüksün benden

19. Neşe Taştan

Neşe Taştan CMNet Üyesi

Teşhis:
    Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .
    Bugünkü Kuzey Afrika civarında bir yerlerde 975 civarında doğdunuz.
    Bir desinatör, mühendis veya zanaatkardınız..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme.

hhahhhha pek değişmemişim :D :D

20. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Herkesin genel ortak özelliği kaba saba insan olmak bakınız dersiniz!