• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Önceki yaşamınızda kimdiniz?

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. .

Bugünkü Güney Anadolu civarında bir yerlerde 1350 civarında doğdunuz.

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:
Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir dedektif veya casus olabilirdiniz.
Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme

Teşhis:
Bugünkü İtalya civarında bir yerlerde 825 civarında doğdunuz.
Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz..
Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.
Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme

Hiç begenmedim bence önceki yaşamımda ben kesin bir kurbağaydım.beni öpen prensesimi aramaya geldim :))

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .
Bugünkü Güney Avustralya civarında bir yerlerde 1775 civarında doğdunuz.
Bir yol, köprü ve liman yapıcısıydınız..
Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi.
Diğer insanları anlamayı ve bütün zorlukları neşeli bir yürekle karşılamayı öğrenmeye mahkumsunuz. Diğerlerine neşe ruhunu vererek yardım etmelisin

hemen meslek değişmeliyim :D

kadın
batı Avustralya, 400
kuyumcu veya saat imalatçısı
mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri..doğuştan aktör
maddi ve ruhani dünya arasında görünmeyen bağlar vardır.dersim: o köprüyü arayıp bulmak ve kullanmakmış..

@CMNet Okuru

sorun şu ki; yine hendese yine hendese :D benim huzurevlerinde, çocuk yuvalarında falan çalışmam gerekiyormuş :D yine tutturamadım bi dahaki sefere artık :D

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz.
Bugünkü Güney-Batı ABD civarında bir yerlerde 775 civarında doğdunuz.
Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..
Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.
Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin!

astronomide yıldızları ve burçları karıştırıp başarısız olmuşum. baksanıza dünyayı daha güzel yapacakmışım. vay be daha o zamanlardan belliymiş çevre mühendisi olacağım. :)

Teşhis:
Bugünkü Güney Çin civarında bir yerlerde 1700 civarında doğdunuz.
Bir antrenör veya hayvan, kuş ve böcek sahibiydiniz..

Asi tip. Her ortamda -politika, iş, din, ev idaresi- değişiklik için ilham olurdunuz. Lider olabilirdiniz.

Çevre kirliği, geri dönüşüm, ham maddelerin kötü kullanımı ve radyoaktif maddelerin eliminasyonu problemlerini psikolojik metotlar da dahil her yolu kullanarak çözmeye mahkumsunuz.

yalnız bana çok inandırıcı uyumlu geldi :D

Bugünkü Avusturya civarında bir yerlerde 1550 civarında doğdunuz.

Bir kimyacı, simyacı veya zehir üreticisiydiniz..

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir dedektif veya casus olabilirdiniz.

Dersiniz: İçinizdeki kıskançlık ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardım etmek. Bu zayıflıklara korku ve öz-pişmanlığın neden olduğunu anlamak zorundasınız.

Teşhis:
Bugünkü Macaristan civarında bir yerlerde 1025 civarında doğdunuz.
Bir filozof veya düşünürdünüz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

Teşhis:
Bugünkü Filipinler civarında bir yerlerde 1650 civarında doğdunuz.
Bir tabip, cerrah veya herbalisttiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

Vay canına be.. :p

Anadoluda doğmuşum be hepiniz sonradan gelmişsiniz anadoluya, o zamanda Türkmüşüm.Osman Bey benim soyumdan mı acaba dur bir daha bakayım.[DOUBLEPOST=1366639567,1366639314][/DOUBLEPOST]@Hamdiye Güzel

1700 civarında antrenörlük yapmış biri olarak milli takım varmıydı o zamanlar acıba.[DOUBLEPOST=1366639650][/DOUBLEPOST]@çiğdem aksoy
ama çevre sizi acayip buluyormuş :)

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .
Bugünkü Kuzey Afrika civarında bir yerlerde 975 civarında doğdunuz.
Bir desinatör, mühendis veya zanaatkardınız..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme.

hhahhhha pek değişmemişim :D :D