Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ondokuz mayıs üniversitesi

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Neslihan Şen tarafından paylaşıldı.

1. Neslihan Şen

Neslihan Şen CMNet Üyesi

selamlar herkese herkes bi çagrıda bulunmus ...öncelikle fatih bey çok saolun böle bişe sundugunuz için elimden geldiğince siteyi duyurmaya çalısıyorum... acaba bizim üniversitenin omunun öğrencileri bu kadar azmı onuda çok merak ediyorum:)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Neslihan hanım. Çevre kulüpkeri diye bir bölümümüz var oraya bir konu açabilirsiniz.
    Veya Sosyal grup oluşturabilirsiniz tercih sizin. Eğer 19 mayıs üniversitesinden az kişi varsa arkadaşları
    çağırmakta size düşer :)

3. Neslihan Şen

Neslihan Şen CMNet Üyesi

elimden geleni yapıyorum süpheniz olmasın kendi dönemime sesim yeter ama gerisi için ne yapabilirim bilmem:)

4. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

Facebook ve Msn gibi platformlardan tüm Çevre Müh. öğrenci arkadaşlarımıza ve mezun olmuş meslektaşlarımıza, siteye aktif olarak katılmaları konusunda çağrıda bulunabiliriz. Ayrıca Neslihan hanım siz de fakültede arkadaşlarınızı bilgilendirirseniz etkili olacağını umuyorum. Bu forumda daha yararlı ve aktif olmamız gerektiğini düşünüyorum iyi günler başarılar..

5. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Evet Halil bey kardeşim nasılsın. Tanımışsındır umarım. Sitemizde sizlerinde aktif bir şekilşde yararlanacağınızı ve faydalaı olacağınıza inanıyorum.

6. nuricanersin

nuricanersin CMNet Üyesi

omünün yeni nesil gençliği olarak burdayımm :) çevre mühendisi var mı omüden mezun yada okuyaann??

7. Neslihan Şen

Neslihan Şen CMNet Üyesi

ben 2008 mezunuyum... okulunuzun kıymetini bilin hocalarınızında:)

8. seyaher

seyaher CMNet Üyesi

her zaman heryerde omü çevre vardır ve olacaktır.2006 mezunuyım

9. Osman Tekin

Osman Tekin CMNet Üyesi

bende 2010 mezunu olarak buradayım haberiniz olsun:p

10. genç mühendis

genç mühendis CMNet Üyesi

çevre kulüpleri bölümünü kapattınız mı ben göremiyorum da...

11. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Evet Çevre Kulüpleri adlı bölümü kapattım Sosyal Gruplar ı kullanarak üniversiteler için grup açmanın daha faydalı olacağını düşündüm. Gruplarda üniversitenize yada ilgi alanınıza göre grup oluşturabilir var ise gruplara katılabilir kendi aranızda yazışabilirsiniz. Grup açmak içinde BURAYI tıklayabilirsiniz.

12. emirsalman

emirsalman CMNet Üyesi

1998 mezunuyum Biraz yaşlandık anlaşılan

13. Kezban Özer

Kezban Özer CMNet Üyesi

şuan omü de okumaktayım umarım mezun olduğum günleri görürüm...;)

14. engizlierkek

engizlierkek CMNet Üyesi

Tecrübe duruyor karşımızda Emir Bey, yaşlılık asla :)

ondokuz mayıs üniversitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ondokuz mayıs üniversitesi çevre mühendisliği

Evet Arkadaşlar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü farkını gösterelim burda toplanalım. bütün mezun ve öğrencilerimizi bekliyoruz.
  2. Cumhuriyet Üniversitesi Çevre mühendisliği mezunlar yemeği - 19 mayıs 2011

Değerli Arkadaşlarım, Öncelikle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyoruz. Hepinizi saygı ve sevgilerimizle selamlıyoruz. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz mezunlar yemeğimizin, sonuncusunu Hatay Milletvekili Mustafa ÖZTÜRK hocamız ve İSKİ Genel Müdürü Ahmet DEMİR hocamızın katılımı ile gerçekleştirmiştik. Bu güzel organizasyonlar serisine bir yenisini daha eklemek istediğimizi daha önce...
  3. 13 Mayıs İSG sınavı

Arkadaşlar sınavınız nasıl geçti kafanızda soru işareti olan sorular nelerdir??
  4. 19 Mayıs (Yılmaz Özdil)

İlk badireyi henüz Boğaz'dan Karadeniz'e çıkarken atlattı... Bandırma vapuru yolcuları. Hayırdır inşallah dedi, süvari İsmail Hakkı, bu deniz feneri de neyin nesi? Senelerdir aynı rotayı kullanmasına rağmen, ilk kez görüyordu bu deniz fenerini... Bizi yolumuzdan saptırmak için koymuş olmasınlar dedi, serdümen Basri... Dürbünle baktılar. Hakikaten öyle. Deniz fenerine uysalar, daha kafadan...