Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Örnek Staj Raporu (İng) ve Temiz Su Laboratuvarında Kullanılan Cihazların Resimleri

Konu, 'Analizler ve Deneyler' kısmında Uğur Balbay tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Balbay

Uğur Balbay CMNet Üyesi

http://www.ugurbalbay.com

Stajyer arkadaşların oldukça işine yarayacağını düşündüğüm kendi laboratuvar (Temiz Su) stajımın raporunu sizlerle paylaşmak istedim. Rapor ingilizce olup İski Feriköy Temizsu laboratuvarında yapılan deneylerle ilgili bilgiler içermektedir. Staj raporlarını İngilizce olarak hazırlayan arkadaşlar bu rapordan faydalanabilirler. Ayrıca laboratuvar Resimlerinide paylaşıyorum.

Kolay Gelsin.

Staj Raporunu !!! İNDİR !!!

İndire tıklatıktan sonra açılan sayfada request download ticket'a ardından açılan sayfada ise download'a tıklarsanız sorunsuz bir şekilde dosyaya ulaşabilirsiniz.

İyi Günler

2. greenangel

greenangel Misafir

3. Mhndz

Mhndz CMNet Üyesi

Gerçekten güzel , Teşekkürler Uğur bey .

4. Uğur Balbay

Uğur Balbay CMNet Üyesi

Sizlere faydalı olduysa ne mutlu bana :)

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Linki yenilersen sevinirim.

6. Cihan Yeşil

Cihan Yeşil CMNet Üyesi

Örnek Staj Raporu (İng) ve Temiz Su Laboratuvarında Kullanılan Cihazların Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtımı örnek proje raporu

biyolojik arıtım ünitesi tasarım örneği...
  2. ornek staj defteri

merhabalar, Anadolu universitesi cevre muhendisligi 3.sinif ogrencisiyim.Su an da Erasmus Staji ile Hollanda Utrecht de Hava kirliligi uzerine RIVM sirketinde stajima devam ediyorum. sizden bir ricam olacak.Staj sonunda hazirlamam gereken staj defterinin ne sekilde doldurulacagi hakkinda fazla bir bilgiye sahip degilim.Elinde ornek bir staj dosyasi olan veya bir onerisi olan bilgilerini...
  3. OTEL için örnek ÇED Raporu

Merhaba, Elinde Otel için hazırlanmış ÇED raporu örneği olan arkadaşlarımız paylaşabilir misiniz?
  4. Örnek staj defteri

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ÖRNEK STAJ DEFTERİ LAZIM
  5. Iş sağlığı ve güvenliği örnek staj defteri

İTÜ'de Çevre Mühendisliği okumaktayım ve ismini vermek istemediğim bir firmada İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde staja başlamış bulunmaktayım. Üniversitemiz bu türden bir stajı Çevre Yönetimi Stajı adı altında kabul etmektedir ancak staj defterini nasıl yazmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Elinizde staj defteri örneği bulunuyorsa eğer paylaşırsanız sevinirim, ya da nasıl yazmam...