Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otomotiv sektöründe kullanılan filtre kağıtları hakk

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında dalliss tarafından paylaşıldı.

1. dalliss

dalliss CMNet Üyesi

OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE KULLANILAN FİLTRE KAĞITLARI TEHLİKELİ ATIK MIDIR?

Otomotiv sektöründe kullanılan filtre kağıtları hakk konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iso 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardının Otomotiv Yan Sanayiine Uygulanması

Amerika ve Avrupa ülkelerindeki endüstriyel kuruluşlar, artan kamuoyu baskısı ile, çevre üzerinde yarattıkları etkilerin tüketiciler tarafından dikkate alındığının farkına varmışlardır. Dolayısıyla, gelişmiş ve gelişen ülkelerde endüstriyel kuruluşlar sürdürülebilir gelişme kapsamında, kendi çevre yönetim sistemlerini kurmaya başlamışlardır. ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS) Standartları,...
  2. Otomotiv Endüstrisi Ve Atıklarının Arıtımı İle İlgili Uygulanan Prosesler

Merhaba arkadaşlar, Otomotiv Endüstrisi Hakkında Genel Bilgi Ve Atıklarının Arıtımı İle İlgili Uygulanan Prosesler hakkında bitirme tezim var.Bu konu hakkında bilgiye sahip arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim,şimdiden teşekkürler....
  3. Otomotiv atık kodları

Merhaba arkadaşlar. Bir otomotiv firmasındaki koltuk üretiminden kaynaklanan kumaş ve süngerin atık kodu hakkında yardımcı olabilirmisiniz...
  4. Otomotiv sanayisinde atıksu

slm otomotiv sanayilerinde oluşan atıksuların arıtımı, içeriği, arıtım prosesleri vb. hakkinda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi?
  5. Altın sektöründe kullanılan mum/parafin

merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim üzere altını kalıp haline getirirken alçıdan bir kalıp, mum/parafindende şekil yapılıyor, haliyle burada alçı içindeki mum/parafinin yakarak (elektrik enerjisi kullanılarak) eritiyorlar, ve ortam içinde mum/parafinden kaynaklanan CO emisyonu mevcut, tabiki biz emisyon alırken bacalardan ölçüm alınacak fakat yönetmeliğe göre bu şekilde bir işlem...