Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Paket arıtma-hibe desteği

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Duygu Görür tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Görür

Duygu Görür CMNet Üyesi

Faaliyette olan bir mermer ocağına paket arıtma yapılması için hibe desteği alınması isteniyor. Paket arıtma yapmak ve hibe den faydalanmak için gerekli koşullar nelerdir ?

Gökhan Ş. bunu beğendi.
  2. Yapilmamiş bir aritma sistemi konu olsaydi tübitaktan destek alabilirdiniz fakat söz konusu bir arge projesi olmadiği için bir hibe olduğunu zannetmiyorum. Yalniz koskeb yeni ekipman desteği adi altinda olan destek programlarindan faydalanabilirsiniz.

Paket arıtma-hibe desteği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Paket Arıtma

Merhaba Arkadaşlar. Atıksu Paket arıtma yapan bir firmada işe başlayacağım. Daha önceden bu konuda çalışmadığım için, atıksu paket arıtma işi yapan veya bilgisi olan arkadaşların döküman yada çizimleri paylaşırlarsa memnun olurum. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  2. Paket arıtma işi

merhabalar; paket arıtma işi yapan arkadaşımız var mı ???
  3. Arıtma tesisine hibe veya düşük faizli kredi

Mevcut arıtma tesisimize, çamur kurutma ünitesi kurmayı planlıyoruz. Bunun için hibe veya krediyi nerelerden sağlayabiliriz.
  4. Paket arıtma yardım...

merhabalar örnek paket arıtma projeleri lazım okuldan mezun olabilmem için elinde olan varsa yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum netten baktım da kayda değer birşey elde edemedim şimdiden teşekkürler.
  5. Paket arıtma yüksek koi

İşletmemizde evsel atıksuların arıtılması için paket arıtma bulunmakta. kapasitesi 10m3/gün. deşarj standartlarımız 21.1 e göre. yapılan analizlerde özellikle koi değerim çok yüksek çıkmakta. en son analizimde 1000 civarındaydı. bir analizimde boi koiden yüksekti ve bir analizimde çıkış girişten daha yüksekti. dolayısıyla laboratuvarda bir sorun olabileceğini düşündüm değiştirdim ama sonuç...