Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Palet firması vaziyet planı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Ali Yaşar tarafından paylaşıldı.

1. Ali Yaşar

Ali Yaşar CMNet Üyesi

Herkese iyi akşamlar :)
    arkadaşlar geri kazanım yapan bir palet firmasının vaziyet planı nasıl olmalıdır?Netice de emisyon yok ve işlem yapılan tek kısım var o da paletlerin onarıldığı kısım.yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Giriş- çıkışların, makinaların, depoların, bakım onarım kısımının,varsa soyunma odaları lavabolar vs, civardaki yolların göründüğü bir kroki çizin

3. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Vaziyet planı çizmek için basitçe SmartDraw programını kullanabilirsiniz.

7 günlük kullanım ücretsiz. Plan çizildikten sonra program kaldırılabilir.
    7 günlük Deneme sürümü Download

DsGI5RU.png

Ali Yaşar bunu beğendi.
  4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Lavabo biraz detay oldu sanırım.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

atık su kaynağı bence gösterilmesinde fayda var :)

6. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Vaziyet planında lavabo konumu detay olmayabilir.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Saygı duyarım ama hiç gerek yok görüşündeyim.

8. akdenizyıldızı

akdenizyıldızı CMNet Üyesi

Bahse konu olan programı profesyonelleşmek isteyen firmalara şiddetle tavsiye ederiz. İnternetli ortamda orijinal sunucu ile senkronize çalışır. Faydalı bir programdır.

Ali Yaşar bunu beğendi.
  9. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

evet program online sunucu ile birlikte çalışıyor. Program içeriğinde bir çok yardımcı olabilecek içerik var. Her işletmenin ihtiyacı olabilir.

Ali Yaşar ve akdenizyıldızı bunu beğendi.
  10. Ali Yaşar

Ali Yaşar CMNet Üyesi

yani...ama yine de çok teşekkürler :) cevaplar ve yardımınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar

akdenizyıldızı ve Ümit Mert bunu beğendi.
Palet firması vaziyet planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tesisi vaziyet planı ve iş akım şeması

Arkadaşlar merhaba; Cam geri döüşüm tesisi için vaziyet planı örenği yada iş akım şeması olan varmı?İşletmede cam sadece renklerine göre ayrılıp parçalanıyor.ham madde olarak kullanılmıyor.Yardımlarınız için teşekkürler
  2. Formata uygun vaziyet planı

Tesisimize gfb için başvurdum ve vaziyet planı rededildi sebep vaziyet planının formata uygun olmaması nasıl olcak peki formata uygun vaziyet planı lütfen yardım
  3. Çevre izni vaziyet planı

Arkadaşlar geçici faaliyet belgesinin alımı sırasında istenen belgelerden birisi de vaziyet planı. Vaziyet planını ne şekilde istiyorlar? Bununla ilgili bana geçici faaliyet belgesini almış arkadaşlar örnek bir vaziyet planı(onaylanmış) gösterebilir mi? Çünkü bu konuda sıkıntı çekiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Ahşap palet geri kazanım firması

Ahşap palet geri kazanım firmasına gfb süreci için il uygunluk yazısı almamız gerekiyor.İzlenmesi gereken yolla ilgili bilgi alabilir miyim?
  5. Vaziyet planı

vaziyet planı ve iş akım şeması için 1/50 ölçekli bir haritada tesis planının gösterilmesi gerekiyormuş, bu plan için ölçeklemeyi nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar google evliyası bu işi de yapabiliyor mu.