Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Palet geri dönüşüm

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Yaşar Hasbey tarafından paylaşıldı.

1. Yaşar Hasbey

Yaşar Hasbey CMNet Üyesi

Merhaba ,

Firmalarınızda oluşmuş palet atıklarının yeniden değerlendirilmesi için yardımcı olmamı isteyen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsinler. Ağaçların kesilmesini engelleyip ormanları koruyalım.

Kimin Ormanı Çoktur
    Sırtı Pek, Karnı Toktur

A_K Özalp bunu beğendi.
  2. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Yaşar Bey,

Forumdaki Firmalar kategorisinden (http://www.cevremuhendisleri.net/showcase/) firmanız ile ilgili bilgileri (iletişim bilgileri, genel bilgiler vs.) paylaşırsanız üyelerin sizlere ulaşması daha kolay olacaktır.

İyi çalışmalar dilerim..

3. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

Palet Geri Dönüşüm ile ilgili bir bilgi alamadım kimseden... Hangi makineler kullanılıyor bilgi verebilir misiniz?

Palet geri dönüşüm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

merhabalar, ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim. arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...
  2. Geri dönüşüm

strafor maddesinin geri dönüşümü ile ilgili bilgiyi hangi yönetmelikten bulabilirim
  3. Tahta palet geri kazanımı

Tahta palet geri kazanımı yapan bir firma lisans almak istiyor.Ancak yapı kullanım izni yok(2004'ten sonraki bir yapı) ve kapasite raporu yok.Bu firma lisans almak için nasıl bir süreç izlemelidir?
  4. Ahşap palet geri kazanım firması

Ahşap palet geri kazanım firmasına gfb süreci için il uygunluk yazısı almamız gerekiyor.İzlenmesi gereken yolla ilgili bilgi alabilir miyim?