Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Parçacık maddeler ve temel kavramlar (EPA kaynaklı bazı bilgiler)

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Ekte hava kirliliği ile ilgili olarak parçaçık maddeler ve temel kavramlarla ilgili EPA tabanlı bazı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

• epa.doc
      epa.doc
      Boyut:
      174 KB
      Okunma:
      113
  2. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

eki göremiyorum.

3. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Forum yardım kısmına da yazdım buradan birkez daha sorayım. Eki yükleyemedim beceremedim sanırım. bu konuda yardımcı olur musunuz?

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

büyüklük verilen değerleri aştığı zaman eki yüklemiyor. bende başka bir şey bilmiyorum bu konuda :)

5. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Sizden bir isteğim olsa. Sorunu giderene kadar şimdilik bir siteye (örneğin; Uploading.com ) upload edip, linkini paylaşsanız çok mu istemiş olurum.

Not: upload yapabilmek için o sitelere üye olmanız gerekmemekle birlikte, size hemen linki verecektir. Onu forumumuzda paylaşmanız yeterlidir.

6. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Foruma dosya yükleyememe sorunu halledilmiştir. Özge hanımın link olarak paylaştığı dosyayıda ilk mesaja ekledim. İyi forumlar..

8. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Teşekkürler Fatih Bey.

Parçacık maddeler ve temel kavramlar (EPA kaynaklı bazı bilgiler) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Temel İşlemler ve Temel Prosesler

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]TEMEL İŞLEMLER VE TEMEL PROSESLER (Cilt I) [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]yazar :[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]Prof.Dr.YILMAZ MUSLU [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Boyutlar...
  2. Tehlikeli maddeler

Tehlikeli kimyasalların çevreye kazalar ya da atık boşaltımı yoluyla ulaşması çok sayıda çevre felaketinin ortaya çıkmasına neden olmuştur .Tehlikeli atıkların taşıdığı özellikler nedeniyle ayrı olarak uzaklaştırılması gerekmektedir.bu yazıda tehlikeli atıklar ve özellikleri tartışılmıştır.:cool:
  3. Dönüşümlü Kâğıt İşletmeciliği Temel Bilgiler

Aşağıdaki internet adresini herkesin incelemesini tavsiye ediyorum.. Saygılarımla.. http://www.scribd.com/doc/13020931/Donuumlu-Kat-letmecilii-Temel-Bilgiler
  4. Pratik bilgiler.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin halk ekmek fabrikası olan Bursa Ekmek ve Besin Sanayi AŞ (BESAŞ) Mustafa Bektaş, katkı maddesi kullanılmadan üretilen bir ekmeğin normal koşullarda taze kalma süresinin yaklaşık 36 saat olduğunu belirtiyor. Ekmeğin dilimlenerek tüketilmesinin de bayatlamayı geciktirdiğini dile getiriyor. Ekmeğin yeterince soğuduktan sonra aşırı nem kaybına meydan verilmeden...
  5. Temel işlevler ve temel prosesler

İyi akşamlar bana temel işlevler ve prosesler dersiyle ilgili çözümlü soru lazım.Herkese şimdiden teşekkürler.