Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pasif örnekleme metodu

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Hamit Pehlivan tarafından paylaşıldı.

 1. Hamit Pehlivan

  Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

  Üniversitemde yapılacak olan Pasif örnekleme metodu ile ilgili bir çalışmaya katılacağım. Bu araştırma sayesinde bitirme projem bu konuda olacak ve tubitak destekli olacak bunun ileride iş hayatımda yani özel sektörde nasıl bir artıları olur. önerileriniz nelerdir ona göre yarına kadar katılıp katılmayacağımı bildireceğim. Şimdiden verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
   
 2. Melih Coşar

  Melih Coşar Genel Yönetici

  Eğer çalıştığınız konu üzerinde çalışan bir firma varsa bu hem sizin için hem de çalıştığınız fima için çok iyi olur. Siz bu konuda uzmanlaşırsınız, firmanın da işleri yürür. Ancak yaşadığımız ülkenin Türkiye olduğunu, mesleğe ne kadar değer(!) verildiğini, işinizle alakasız şeyleri yapacağınızı da unutmayın lütfen.
   
 3. Hamit Pehlivan

  Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

  Bunca aradan sonra şimdi bu konuyu gördüm, Konu olarak hava yerine yönetmeliklerde yeni değer bulmaya başlayan Renk giderimi üzerine yaptım.
   
Pasif örnekleme metodu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Atomik Adsorbsiyon Spektrofometresi Analiz Metodu

  ATOMİK ABSORPSİYON SPEKTROFOTOMETRESİ ANALİZ METODU 1. DENEYİN AMACI AAS cihazının çalışma prensiplerinin öğretilmesi ve su ve katı ortamlardaki mevcut ağır metal kirliliği ölçümlerini AAS yöntem ile yapabilme becerisinin kazandırılması 2. DENEYİN ANLAM VE ÖNEMİ Atomik absorpsiyon cihazı su ve atıklarda element tayininde kullanılabilmektedir. Numunenin alev ile yakılması neticesinde açığa...
 2. dispersiyon metodu

  Sayın Meslektaşlarım,toz mdellemesi nasıl yapılır.Hangi veriler kullanılarak yapılır. meterolojiden rüzgar esme sayılarının ve yönlere bağlı olarak rüzgar hızlarının alınması gerekiyormuş Bu hesaplar için Örnek ÇED Raporlarına bakıyorum ancak anlayamıyorum.Detaylı bi şekilde gönderilebilen olursa sevinirim.
 3. donma-çözme metodu ile dezentegrasyon

  ödevime yardımcı olabılırmısınız konusu donma ve çözme ile dezentegrasyon
 4. Pasif örnekleme metodu

  Merhabalar , Havadaki Organik Kirleticilerin İzlenmesinde Pasif Örnekleyicilerin Kullanılması ile ilgili bitirme çalışması yapacağım. Bu konu ile ilgili kaynak ve dökümanlara sahip olanların paylaşmalarını rica ederim .