Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Patlamadan korunma dökümanı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tutku Alper tarafından paylaşıldı.

1. Tutku Alper

Tutku Alper CMNet Üyesi

Merhabalar,

Patlamadan korunma dökümanı hazırlamam lazım bu konuda elinde örnek olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ekli Dosyalar:

3. Tutku Alper

Tutku Alper CMNet Üyesi

Fatih Bey, çok teşekkür ederim gerçekten işime yaradı.

Erkan Dündar bunu beğendi.
Patlamadan korunma dökümanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. WaterCAD Eğitim Dökümanı

Arkadaşlar ekte watercad eğitim kitapçığı ve programın help dosyasını gönderiyorum. Dökümanlar ingilizcedir. Türkçe eğitim notu görmedim hiç.
  2. SewerCAD Eğitim Dökümanı

SewerCAD programına ait eğitim kitapçığı ve programın help dosyası ektedir. Eğitimler ingilizcedir ve eğitim 5.6 sürümüne aittir.
  3. Elektrik Kazalarından Korunma

Mahmut ÇANDIR tarafından hazırlanan Elektrik Kazalarından Korunma adlı sunum ektedir.
  4. Patlamadan Korunma Dokümanı ve Akaryakıt Boşaltma Talimatı Hk.

Herkese Merhaba, Örnek ya da taslak olabilecek şekilde elinde "patlamadan korunma dokümanı (özellikler un siloları hk.) ve akaryakıt boşaltma talimatı" olan arkadaşlar paylaşımda bulunabilir mi? Şimdiden herkese teşekkürler.
  5. Değişiklikle ilgili aksiyon dokümanı

arkadaşlar ürünlerimizin birinde müşteri isteği ile bir kaplama eklendi, bu kaplama firma dışında yaptırılacak. kalite dokümanları gereği değişiklik devreye alma formunda çevre ve isg bölümünün yapması gerekenler ne olabilir. anlatabildim mi bilmiyorum. ör. kalite bölümü; kaplama raporu ve gelen ürünlerin boyutsal kontrolünü yapacakmış. İSG ve çevre açısından nasıl bir değerlendirme...