Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pazartesi sendromu

Konu, 'ARŞİV' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

pazartesi_surat.jpg

2. Oğuz Dedehayır

Oğuz Dedehayır CMNet Üyesi

İsviçreli ve Norveçli bilim insanlarının yaptığı arştırmaya göre pazar günleri 24 saat olmasına rağmen hissedilen süre 6 saat, pazartesi günü ise 24 saatlik dilimde hissedilen süre 42 saat olarak hesaplanmış :)

Herkese iyi haftalar

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Related Contents

upload_2015-7-15_13-34-49.png
Merhabalar, Çevre bilgi sisteminde kullanımımıza açık uygulamaların arasında Ozon tabakasını incelten maddeler (OTİM) de var fakat uygulamayla ilgili hiçbir beyan/bildirim vs. yapılmadı şimdiye...
IMG_1838.JPG
Arkadaşlar, İşletmemizdeki tehlikeli atık depolama alanı resimdeki gibidir. Önünde eşik bulunduğundan, Ağır yağ bidonlarını içeri sokamıyoruz. Forklift girmiyor. Buna bir çözümü olan var mı?...
upload_2016-2-11_9-41-40.png
@Engin Bircan yardım videoları kısmında pdf formatında kds'yi anlatıyor. Oradada stoğu atık kabülünden girip belirmeniz gerekiyo diye bi ibare var. [ATTACH]
image.jpg
Resimde olan atığın kırılmış hali hdpe. Veya başka atılklarda olabilir tabi zamanla olacak birşey öğrenmekte zorluk çektiğim şey kırılmış olduğunda ham madde statüsünde mi oluyor ? Vergilendirmeye...
öneri.png
merhaba ; belki böyle bir şey olabilir....
upload_2016-5-25_9-55-48.png
[ATTACH] prosesle ilgili bilgiler istiyorsun anladığım kadarıyla fitil üretimi mesala burası ?
Temiz Hava Eylem Planı Yazısı.jpg
Yazıyı ilettim.