Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pestisitlerin Kullanım Oranları

Konu, 'Toprak Kirliliği ve Konrolü' kısmında Öyküm Hız tarafından paylaşıldı.

 1. Öyküm Hız

  Öyküm Hız CMNet Üyesi

  Arkadaşlar,

  Pestisitlerin kullanım oranlarının maksimum değerlerini gösteren resmi bir döküman var mı? ( izin verilen sınır değerler) bazı sektörler için bu var ancak, türkiye'de kullanılan her pestisit için, uyulması gereken koşulları gösteren bir yönetmelik eki..vs var ise, paylaşmanızı rica eder; iyi çalışmalar dilerim.
   
Pestisitlerin Kullanım Oranları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. granül fire oranları

  granül imalatında oluşan fire oranları neler olabilir?
 2. Kullanım suyu analizi ?

  Merhaba arkadaşlar işletmemize giren kullanım suyumuzun analizini yaptırmak istiyoruz çıkan endüstriyel atıksuyumuz ile değerlerini karşılaştırmak istiyoruz işletmemize gelen kullanım suyumuzun analizini yaptırırken hangi değerleri istemem gerekir acaba?
 3. Yürürlükte Bazı akaryakıt türlerindeki kükürt oranları yön.

  BAZI AKARYAKIT TÜRLERİNDEKİ KÜKÜRT ORANININ AZALTILMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi:06.10.2009 Resmi Gazete Sayısı: 27368 Amaç: Bu Yönetmeliğin amacı, insan ve çevreyi zararlı etkilerden korumak için bazı akaryakıt türlerinin yakılması sonucunda oluşan kükürtdioksit emisyonlarının azaltılmasına ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi
 4. Kullanım alanları nelerdir

  Arkadaşlar merhaba.doğal materyalların çevre mühendisliğinde kullanım alanları ile ilgili dökümana ihtiyacım var.yardımcı olabilir misiniz ?