Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piyasa Süren Statüsü

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Özellikle geri dönüşüm sektöründe çalışan arkadaşlara bir sorum piyasaya süren tanımı ile ilgili.

Bir tesisin piyasada olan bir markaya bir şey ürettirmesi durumunda bu tesis piyasaya süren sayılır mı ? Atıyorum bir restaurantın peçete, havlu, sabun üzerine kendi logo ve ismini bastırması gibi düşünün.

Bu durumda bu kişi piyasaya süren olur mu ?

Piyasa Süren Statüsü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Piyasaya süren ambalaj hk.

bildirimler için son gün yarın değil mi ?sistem açılmıyorda
  2. Piyasaya süren firma

Öncelikle iyi forumlar, foruma yeni katıldım ufak bir araştırma yaptım ama aradığım şeye ulaşamadım. Konuya girim, piyasaya müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda promosyonel ambalaj süren firmayız, marka ürünümüz var bunun için ambalaj atıklarına giriş yapmak ve çevko belgesi almak istiyoruz. Nereden başlayacağımızı net olarak bilmiyoruz, Beni yönlendirirseniz sevinirim, Selamlar.
  3. Piyasaya süren

benim sorum bir mobilya firması üretim yapıyor ve bu ürünleri ambalajlı olarak başka bir firmaya satışını yapıyorsa bu üretimi yapan firmada piyasaya süren konumunda mı oluyor
  4. Piyasaya süren

arkadaşlar herkese kolay gelsin. firmada gdt ve tat'a sahip ve bize çuval ve kılıf geliyor ve biz bunları kırma makinesinden geçir,yoruz. şimdi benim piyasaya süren beyanı yapmam lazım mı?