Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piyasaya Süren Kod Bedeli 01.01.2011 Tarihinden İtibaren Kaldırılmıştır

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Piyasaya Süren Kod Bedeli 01.01.2011 Tarihinden İtibaren Kaldırılmıştır

  Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği gereği piyasaya süren veya ambalaj
  üreticisi konumunda olan firmalara firma kod numarası ve şifrelerin verilmesi işi
  için 500 TL 31.12.2010 tarihine kadar alınmaktaydı. 2011 Döner Sermaye Fiyat Listesi Genel Müdürlüğümüz web sayfasında Duyurular Bölümünde yayınlanmıştır. Piyasaya süren veya ambalaj üreticisi konumunda olan firmalardan firma kodu ve şifre verilirken her hangi bir bedel talep dilmeden İl Çevre Orman Müdürlükleri tarafından verilecektir.
   
Piyasaya Süren Kod Bedeli 01.01.2011 Tarihinden İtibaren Kaldırılmıştır konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Piyasaya süren bildirim yükümlülüğü

  Merhaba Arkadaşlar Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için il çevre müdürlüğünden gelen yazı da kullanıcı adı ve şifre kullanarak piyasaya süren bildirimi yapmamızı istemişler. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğini(eskisini veyenisini) ve forumdaki yazılanları okudum. Ancak kafama takılan bir iki soru var. Firmanın piyasaya sürdüğü ambalaj 3000 kg altında olduğu için eski...
 2. Piyasaya süren ambalaj hk.

  bildirimler için son gün yarın değil mi ?sistem açılmıyorda
 3. Piyasaya süren firma

  Öncelikle iyi forumlar, foruma yeni katıldım ufak bir araştırma yaptım ama aradığım şeye ulaşamadım. Konuya girim, piyasaya müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda promosyonel ambalaj süren firmayız, marka ürünümüz var bunun için ambalaj atıklarına giriş yapmak ve çevko belgesi almak istiyoruz. Nereden başlayacağımızı net olarak bilmiyoruz, Beni yönlendirirseniz sevinirim, Selamlar.
 4. Piyasaya süren

  benim sorum bir mobilya firması üretim yapıyor ve bu ürünleri ambalajlı olarak başka bir firmaya satışını yapıyorsa bu üretimi yapan firmada piyasaya süren konumunda mı oluyor
 5. Piyasaya süren

  arkadaşlar herkese kolay gelsin. firmada gdt ve tat'a sahip ve bize çuval ve kılıf geliyor ve biz bunları kırma makinesinden geçir,yoruz. şimdi benim piyasaya süren beyanı yapmam lazım mı?