Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Prof. Dr. Ferruh ERTÜRK vefat etmiştir

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yıldız TeknikÜniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ferruh ERTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi 24 Ağustos 2011 Çarşamba günü (bugün) Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakip Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecektir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

Mailime gelen bildirim gerçekten çok üzdü kendisi gerçekten çok önemli bir hocamızdı. Allah rahmet eylesin.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Benim de hocamdı allah rahmet eylesin...

3. Mustafa Parlayıcı

Mustafa Parlayıcı CMNet Üyesi

mekanı cennet olsun. Allah Rahmet Eylesin.

4. dilara yeşilırmak

dilara yeşilırmak CMNet Üyesi

Çok sevdiğimiz,saygıdeğer hocamızdı.Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

5. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Allah yaptıkalrından razı olsun.mekanı cennet olsun.

6. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

7. M. Çağrı Karabuğa

M. Çağrı Karabuğa CMNet Üyesi

8. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

benim de hocamdı Allah rahmet eylesin

9. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

kendisi 2 sene önce ben çorlu mühendislik fakültesinde okurken son yarı yılımda derslerime girmişti çok severdik kendisini Allah gani gani rahmet etsin mekanı cennet olur inşallah...

10. Tuğba Kanat

Tuğba Kanat CMNet Üyesi

ÇMF deyken 1 seneyle kaçırdım kendisinden ders alma şerefini ama çok anlatıldı Mekanı cennet olsun..

11. Mehmet Aybek

Mehmet Aybek CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesn Meaanı cennet olsun. Ailesine ve kalanlarına Allah sabır versin

12. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

13. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesın bu mubarek ay hatırına varsa gunahları affolunur İnşallah

Prof. Dr. Ferruh ERTÜRK vefat etmiştir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su Tasfiyesi (Prof.Dr. Veysel Eroğlu)

Su Tasfiyesi, Prof.Dr. Veysel Eroğlu 2008 basım çevre orman bakanlığı tarafından 5000 adet basılmış olup piyasada satılmamaktadır.
  2. Prof. Dr Ferruh Ertürk

Merhaba arkadaşlar Geçtiğimiz hafta vefat eden Ferruh hocamızla ilgili bir yazı hazırlayacağım. Teknik alanda hocamla ilgili çok bilgim yok. Kişisel olarak çok sevdiğim bir hoca idi. Arkasından güzel bir hatıra yerine geçecek ve tanıma güzelliğini yaşayamayacaklar için kim olduğu anlatan bir yazı için sizlerden hocamızla ilgili bilgi talep ediyorum. Teşekkür ediyorum.
  3. Prof. Dr. İbrahim Peker Vefat Etti

Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.İbrahim Peker (66) vefat etti. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Peker (66) vefat etti. Bir süredir Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde mide ve akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Prof. Dr. İbrahim Peker, hastanenin...
  4. Vefat Haberi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği Mezunlarından EMRE ÖZKAYA Konya Ereğli'de geçirmiş olduğu trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dilerim.
  5. Vefat: Meslektaşımızı kaybettik

Çok üzücü...Başımız Sağolsun.Ailesine ve sevdiklerine sabır diliyorum.Allah bir daha yaşatmasın. İzmir’in Torbalı ilçesinde bir fabrikanın bacasında emisyon ölçümü yapan Çevre Mühendisi Onur Ercan Özakıncı’yı yüksek gerilim hattında elektrik çarptı. Genç mühendis tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay, Pamukyazı’da bir havlu fabrikasında saat 11.00’de meydana geldi. Fabrikanın...