• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Proje döngüsü eğitimi 8,9,10 eylül 2023

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
,
,
Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğiyle
ve Sayın
hocamızın sunumuyla

Eğitim Konusu: Proje Döngüsü Eğitimi
Eğitim Tarihi: 8 Eylül 2023 (20:00 - 23:00 arası)
9,10 Eylül 2023 (10:00 - 19:00 arası)​
Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online
Eğitim Ücreti: 2850 TL + KDV (3420 TL KDV DAHIL)
Belge Durumu: Başarı belgesi E-Devlet sistemine kaydedilir. Sertifika için eğitime %80 katılım zorunluluğu bulunmaktadır.

Ödeme ve Kayıt Talimatı: Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili ön kayıt formunu doldurduktan sonra; kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@bayderorganization.com adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Eğitim İçeriği
Proje Döngüsü Eğitimi literatür temelli eğitim olup örnek çalışmalarla pekiştirilmektedir. Eğitimin amacı; katılımcılara proje oluşturma sürecinde kapsamlı yönetim bilgisi sağlamaktır. Proje teklifi yazma, izleme ve değerlendirme, fonlama, bütçeleme ve raporlama ana başlıkları ile uygulamalı olarak planlanan Proje Döngüsü Eğitimi, hazırlanacak projenin nasıl planlanıp yönetileceği, projenin kontrolü, fonlaması ve raporlanması dahil proje sürecini kapsayan tüm aşamalarını detaylı olarak ele almaktadır.
  • Proje Nedir?
  • Proje Döngüsü Nedir?
  • Proje Hazırlamada Sıklıkla Kullanılan Kavramlar Nelerdir?
  • Proje Fikri Nasıl Belirlenir?
  • Proje Zamanlaması
  • Matrisin Hazırlanması ve Mantıksal Çerçeve
  • Projenin Amacı, Hedefleri, Sonuçları ve Faaliyetler Arasındaki İlişki
  • Ön Koşul ve Varsayımlar
  • Risk Analizi
  • Beklenen Etkiler
  • Bütçe Analizi
  • Fonlama Kaynakları
  • ÖRNEK PROJE UYGULAMASI
Eğitim sürecinde örnek projelerle katılımcıların bir proje tasarımı sırasında karşılaşabileceği problemleri çözme konusunda uygulamalar yapılacaktır. Eğitimin uygulamalı olması bu eğitimin, katılımcılara proje yazımı sırasında daha doğrudan ve pratik bilgiler sağlaması amaçlanmaktadır.

Ön Kayıt Linki:

bayder_projedongusu_8,9,10Eylul2023.jpeg

Son düzenleme:
Sayın meslektaşlar,

Eğitmenimizin sağlık problemlerinden dolayı bu eğitim ileri bir tarihe ertelenmiştir.