Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Radyasyon ölçüm cihazı eğitimi acil

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tuğba Gök tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Gök

Tuğba Gök CMNet Üyesi

Arkaadaşlar merhaba,
    tehlikesiz atık toplama ayırma tesiis belgesi için başvuruda bulunacağım,radyasyon ölçüm cihazı için eğitime katlacağım ancak yeterli sayıda talebin olması gerekiyormuş eğitimin yapılması için.Bu aralar bu eğitime katılmayı düşünen varmı acaba.Benim acilen belge başvurusunu yapmam gerekiyor.Eğer bu eğitime katılmayı düşünen varsa 1 günlük eğitimin açılması için talepte bulunabilirmisiniz?(istanbul için)

2. Erkan Karakaya

Erkan Karakaya CMNet Üyesi

Bunu bence taek ile konuşup aciliyetini bildirirsen belki sana belirli bir saat ayırıp bu eğitimi verebilirler,

3. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Benim iki firmam var onlar da başvuracaklar.Siz nereyle görüşmüştünüz?

4. Erkan Karakaya

5. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Taek istanbulun bugün eğitimi vardı birdahaki eğitimin süresinin belli olmadığını söylediler bana ama ankara taek 10 kişi olduğunda eğitimi açabileceklerini söylediler.O kişi sınırının dolmasını bekliyorum bende.

6. Erkan Karakaya

hayırlısı insaşşalh cabuk acılır

7. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

8. Tuğba Gök

Tuğba Gök CMNet Üyesi

İstanbul Küçükçekmeceyle görüştüm bende Ankaraya gitme şansım yok dünkü eğitimide bir kaç sattele kaçırdım bende maalesef.Eğer sizden eğitim alacak 2 kişi için bir dilekçe hazılryıp 4732634 e fax gönderirseniz belki daha hızlanabilir işler.Aciliyetimi bildirdim bende ama pek yardımcı olamadılar maalesef.

9. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

ben bugün firmalarla bir daha görüşücem ankarayı mı istiyorlar yoksa istanbulu mu istiyorlar die daha sonra buradan bilgilendiririm sizi tuğba hanım

Tuğba Gök bunu beğendi.
  10. Hande Demir

Hande Demir CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Bizde aynı dertten muzdaribiz. Eğitimi almak istiyoruz fakat eğitim tarihi belli değil dediler, bizimde acelemiz var. Eğitimi veren başka bir kuruluş var mı biliyor musunuz?

11. Arif Öztürk

Arif Öztürk CMNet Üyesi

İstanbul Üniversitesi eğitimi veriyor. Ancak geçen hafta yada bu hafta eğitim olmuş olması lazım...

12. Hande Demir

Hande Demir CMNet Üyesi

Teşekkür ederim .
    İyi Çalışmalar

Radyasyon ölçüm cihazı eğitimi acil konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 100 yere ölçüm cihazı konuldu

Türkiye sınırına çok yakın bir bölgede bulunan Ermenistan'daki Metzamor nükleer santralinden radyasyon sızmaları olduğuna dair iddialar üzerine Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi (ÇNAEM) ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü tarafından Iğdır, Ağrı, Muş, Tunceli, Hakkari ve Şırnak'ta radyasyon ölçümleri yapılmaya başlandı. İstanbul- Çalışmalara Iğdır'dan...
  2. Gürültü ve titreşim ölçüm cihazı

Arkadaşlar gürültü ve titreşimi ayni anda ölçen cihazlar hakkinda bİlgİnİz varsa yardimci olabİlİr mİsİnİz? Bu cİhazlarla ÖlÇÜm saĞlikli midir? Son olarak cİhaz Önerİlerİnİzİ alabİlİr mİyİm?.
  3. Tehlikesiz atık ve ambalaj atığı toplama tesisine hangi tür radyasyon cihazı istenir?

iyi günler ben tehlikesiz atık ve ambalaj atığı toplama tesisinde çalışıorum. tat lisansını almamız için bizden radyasyon cihazı istendi. TAEK in standart cihazları varmış. Bana önerebilceğiniz bi cihaz varmıdır şimdiden tesekkur ederım
  4. Sürekli emisyon ölçüm cihazı

sürekli emisyon ölçüm veri sistemi değerlerinin bildirimi nasıl ve ne zaman yapılıyor?? bu konuyla ilgili yardımlarınızı beklemekteyim...
  5. Radyasyon cihazı eğitim

Arkadaşlar merhaba.. Ben geri dönüşüm firmasında çalışıyorum. Tat belgesi almamız için radyasyon cihazı temin etmemiz gerekiyodu ve dün neb211 cihazı elimize ulaştı. Bunun için eğitim almam gerekiyo. Nette hep eğitimlerin 5 gün olduğu yazıyor. Fakat 1günlük de alınabiliyormuş ve ben 1 günlük almak istiyorum. Önümüzdeki eğitime katılacak arkadaşlar var mı aranızda ya da bu konuda bana yardımcı...