Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rendering Koku Filtreleri

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Gizem Kesen tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar, elinde koku filtreleriyle ilgili dökümanı olan var mı? Filtrem 25000 m3/saat hava temizleme kapasiteli fakat detaylı bir açıklama yapamıyorum. Elinde koku filtrelerinin çalışma prensibi ile ilgili döküman olan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim.

2. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Koku gidericiler hakkında bilgi sahibi olan kimse yok mu arkadaşlar??

Rendering Koku Filtreleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?
  2. Koku problemi

arkadaslar gıda üretimi yapılan firmalarda koku önleyici tedbir almak için bildiğiniz aktif karbon filtreleri yapan firmalar var mı? ben netten araştırdım biraz ama hep atıksu için firmalar çıkıyo daha önce bu öalışmayı apan arkadaslar yardımcı olabilir mi acaba?
  3. Kontamine atık olarak hava filtreleri hangi atık koduyla gönderilir?

kontamine atık olarak hava filtreleri hangi atık koduyla gönderilir? bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?
  4. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.
  5. Koku ölçümü

arkadaşlar, gıda firması (sebze ve meyve haşlama) için koku şikayeti üzerine bir koku ölçümü yapıldı, çıkan değere göre (6020 kb/m3) bir kontrol tedbiri alınması sonucu çıktı. Konu ile ilgili şuan sadece bir firmayla görüştüm sprey sistemi gibi birşey kuruyolarmış, buda 5000 eurolara kadar çıkıyor fiyatı. bu konu ile ilgili bir bilgisi olan nasıl bir sistem kurulması gerektiği konusunda...