Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında unutmabeni tarafından paylaşıldı.

1. unutmabeni

unutmabeni Misafir

Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?

Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
  2. Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan

Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımınızı Bekliyorum.Organize Sanayi Bölgesine Arıtma Tesisi Kurcaz.
  3. 3lü protokol örneği olan varmı?

Arkadaşlar elinde belediye yekilendirilmiş kuruluş ve lisanslı tat firmasına ait 3 lü protokol örneği olan var mı?
  4. 07.02.08 kodlu dip tortusu tehlikeli atığı (stiren+etilbenzen) kirliliği hakkında bilgisi olan ?

07.02.08 tehlikeli atık koduna sahip polistren üretiminden kaynaklanan stiren ve etilbenzen karışımı dip tortusu atığı açık alanda kendi kendine polimerize olmuş ise ve bu atıklar bir su deposu yakınında atılmış olarak bulunmuş ise toprakta oluşturduğu kirlilik sizce ne durumdadır. Elimde herhangi bir görüntü yok maalesef, sadece kirlenen toprağında tehlikeli atık olarak bertaraf edildiğini...
  5. Sbr hakkında bilgisi verebilecek olan?

proje hazırlıyorum yardımcı olabilecek olan var mı?