Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya bölgesine yakın mesafede arıtma kimyasalları satan firmalar hakkında yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Selçuk Baysal tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Baysal

Selçuk Baysal CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Arkadaşlar Sakarya bölgesine yakın arıtma kimyasalları satan firmaların bilgilerine ihtiyacım var. Bu bölgede çalışan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

Selçuk Baysal bunu beğendi.
  3. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Sakarya 'ya pek yakın değil ama İzmir'de Süperkim Kimya var, telefon numarası: 0232 854 6353

size yardımcı olabileceklerine eminim :)

Selçuk Baysal bunu beğendi.
  4. Selçuk Baysal

Selçuk Baysal CMNet Üyesi

Yakın bölgeler de olsa çok daha iyi olur. Aylık olarak sipariş geçeceğimiz için . Çok yüksek miktarda da kimyasal alımı olmuyacağı için tedarikte sıkıntı olabilir diye düşündüm.

5. mehmet küçük

mehmet küçük CMNet Üyesi

Super kim de cem bey

Sakarya bölgesine yakın mesafede arıtma kimyasalları satan firmalar hakkında yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtma tesisleri en yakın yerleşim alanına ne kadar mesafede olmalıdır?

atıksu arıtma tesisleri en yakın yerleşim alanına ne kadar mesafede olmalıdır? bununla ilgili bir kanun yonetmelik vs.. baglayıcı bir mevzuat var mıdır? ben bulamadım, bılgısı olan arkadas var ise yardımcı olabılır mi?
  2. Metale şekil veren firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar

Arkadaşlar merhabA Belirli kalınlıktaki saçın kesilmesi sonucu metal şekil vererek, araba kapı çerçeveleri üreten firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar ÇKAGİLHY hangi maddesine girer, plastik boru imalatı yapan firmalar [FONT=Verdana]Kimyasalların ve ara ürünlerin işlenmesi (Ek-1 ve Ek-2’de tanımlanmayan faaliyetler için).* girebileceğini düşünüyorum. [FONT=Verdana]sizce...
  3. Arıtma kekini alan firmalar var mı?

Arıtma Kekini Alan Firmalar Varmı Bu Konuda Bilgisi Olan Varsa Yardım Edebilirmi Teşekkrüler
  4. Faaliyeti durduran firmalar hakkında

herkese merhaba, faaliyeti belirsiz süre ile durduran firmaların il müdürlüğüne yazması gereken yazının bir örneği var mıdır, doğrusu ben matbu bir yazı bulamadım, ancak elinde olan varsa yada kaynağını bilen paylaşırsa çok sevinirim, teşekkürler,
  5. Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tehlikeli atıkları alan lisanslı firmaların listesini bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim