Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Samsunun çevre sorunları yaklaşık 3 sayfalık bir not gerekli

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Bayram Yolcu tarafından paylaşıldı.

1. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

Notlar ingilizce olmalı. ingilizce olarak rapor verilecek böyle bir çeviri yapabilecek olan var mı yada elinde hazır kaynak olan varsa paylaşırsa sevinirm ede türkçe kaynak var az bir şey bunun çeviriside olabilir biri yardımcı olabilirmi ingilizcem buna yetmiyor maalesef.

Ekli Dosyalar:

2. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

yolladığınız dökümanı önce Türkçeye çevirmek gerekiyor sanırım :)

Samsunun çevre sorunları yaklaşık 3 sayfalık bir not gerekli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Sorunları

Mrb Arkadaşlar Sizce Dünyanın en büyük çevre sorunu nedir . Bu soruyu spesifik olarak değilde (örneğin şimdiki meksika körfezindeki çevre felaketi) daha genel bir bakış açısıyla herkesin fikrini sunmasını rica ediyorum .Şimdiden teşkkür edrim .
  2. Çevre izni başvurusu için adımlar ve gerekli belgeler

Çevre izni başvurusu için adımlar ve gerekli belgeler ÇEVRE İZİN BELGESİ adı altında yapılacak başvurularda birinci adım izin konusu ile ilgili Özel Belgenin temini olmalıdır. (örneğin; emisyon için İl müdürlüğü uygunluk yazısı) İkinci adımda ise Ortak Belgeler ve izin konusu ile ilgili özel belge/belgeler beraberinde Geçici Faaliyet Belgesi başvurudur. Üçüncü ve son adımda ise İzin...
  3. Kum ocaklarına çevre görevlisi gerekli midir?

merhabalar, kum ocaklarına çevre görevlisi gerekli midir?
  4. Daf ünitesi yaklaşık maliyeti

Arkadaşlar merhaba ben çevre mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve bitirme projem için maliyet hesabı yapıyorum hiç bir arkadaşım DAF ve belt press maliyeti konusunda bilgi vermiyor yardımcı olacak arkadaşlar cevap verebilir mi? Teşekkürler...
  5. Izin lisans sorunları hk.

Arkadaşlar Bakanlığın Alo 181 e Kurmuş olduğu Bize telefonda destek veren Teknik birimin kapanacağı haberini duydum.Bize telefonda tek hizmet veren birim teknik yardım olduğu için bunun kapanmaması için bakanlıkla yazılı veya sözlü iletişime geçelim.Çed daire başkanlığı ile irtibata geçmenizi önemle rica ederim.saygılarımla çevre görevlisi