Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selam arkadaşlar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında AdemKURTcorlu tarafından paylaşıldı.

1. AdemKURTcorlu

AdemKURTcorlu CMNet Üyesi

Pek Aktif değil galiba burası

2. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

hoş geldin de sen aktif site görmemişsin neyse sen biraz daha dolaş sitede üye sayısı aldı başını gidiyor paylaşılan konular da öyle görürsün aktif mi değil mi :)

3. AdemKURTcorlu

AdemKURTcorlu CMNet Üyesi

4. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

5. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Aktif değil derken? Hiç bu şekilde tanıtan olmamıştı kendisini, ilginç. Şahsen ben, sitede çok fazla dolaşmadan bu mesajı yazmış olduğunuzu varsayıyorum. Aksi takdirde böyle birşey düşünemezdiniz zaten.

Ama, hoşgeldiniz.

6. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

kim aktif değil :):):)

7. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

üfffffff deneme deneme 1 2 3:))

8. gülay

gülay CMNet Üyesi

hoşgeldiniz biz de memnun olduk :rolleyes:

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Adem Bey,

Hoşgeldiniz ama pek aktif değilsiniz neredesiniz? :huhuu:

10. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Günaydın Arkadaşlar
    :hhhhhh:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  11. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Selam arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. selam herkese...

[COLOR="Indigo"]merhaba ; Atatürk üniv.çevre mühendisliği 2008 mezunuyum...şuanda yüksek lisans yapmaktayım.. tüm meslektaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım.....
  2. herkese selam

Herkese merhabalar. Bu sene Fatih Üniversitesi'nden mezun oldum. Siteyi arama yaparken gördüm, çok inceleyemedim daha ama güzel olduğundan şüphem yok :) hazırlayanların eline sağlık.
  3. Selam Ahali

Selamlar ve saygılar sunarım forum üyeleri. Kocaeli Üni. ÇM 3. sınıfta okuyorum.Yeni sayılabilecek bir mesleğin bir mühendisliğin öncüleri sayılırız.Birlikten kuvvet doğar,ancak el ele verirsek mesleğimizin içerdiği elzem meselelere yorumlar çözümler getirbiliriz bu güzel mesleği bir adım ileri götürebiliriz.iyi olanı bu forumda birlikte paylaşmak dileğimle..
  4. Selam =))

Herkese seLam..Atatürk Üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim..ödev arastırırken buldum..umarım yararlı olur.. herkese teşekkürler (: :melek:
  5. selam

selam herkese.. atatürk üni. çevre 1deyim.. arkadas tavsiyesiyle geldim.. çok yararlı bi site.. bilgisayar programlama dersinden nasıl geçtiniz merak ediyorum ama :) tavsiyelerinizide bekliyorumm :utandim: