Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selam herkese...

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında gamzeli tarafından paylaşıldı.

1. gamzeli

gamzeli CMNet Üyesi

merhaba ;
    Atatürk üniv.çevre mühendisliği 2008 mezunuyum...şuanda yüksek lisans yapmaktayım..
    tüm meslektaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım.....

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Zeynep hanım hoş geldiniz tekrardan. Yüksek lisans alanında eminim spesifik çlışmalar yapıyorsunuzdur. Bizlerde sizin bilgilerinizden faydalanmak isteriz.;)

3. gamzeli

gamzeli CMNet Üyesi

fatih bey yükske lisansa daha yeni başladım...ama elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacağım...çok tşkler...:)

4. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

zeynepcim zaman nasıl hızlı geçiyor değilmi :)

selam herkese... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. herkese selam

Herkese merhabalar. Bu sene Fatih Üniversitesi'nden mezun oldum. Siteyi arama yaparken gördüm, çok inceleyemedim daha ama güzel olduğundan şüphem yok :) hazırlayanların eline sağlık.
  2. Selam =))

Herkese seLam..Atatürk Üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim..ödev arastırırken buldum..umarım yararlı olur.. herkese teşekkürler (: :melek:
  3. selam

selam herkese.. atatürk üni. çevre 1deyim.. arkadas tavsiyesiyle geldim.. çok yararlı bi site.. bilgisayar programlama dersinden nasıl geçtiniz merak ediyorum ama :) tavsiyelerinizide bekliyorumm :utandim:
  4. Selam Herkese ..

Sevgili Çevre Mühendisi ve Çevre Mühendisliği ile yakından ilgilenip bu forumda bulunan arkadaşlarım, hepinize merhabalar:))
  5. selam herkese

selam çevre mühendisleri ve tüm çevreciler bende aranızdayım artık...