Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selam meslektaşlarım

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında volkan333 tarafından paylaşıldı.

1. volkan333

volkan333 CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar ben süleyman demirel üni.de okuyorum daha öğreneceğim çok şey var inşallah sizlerden bilgi eksikliğimi karşılarım...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Aramıza hoş geldiniz..

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Forumumuzda bilginize bilgi katacağınıza emin olabilirsiniz.Aramıza hoş geldiniz.

Selam meslektaşlarım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhaba Meslektaşlarım

Sevgili Meslektaşlarım , sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Ben 1987 yılında mezun oldum ve halen Havalı & Havasız Arıtma tesisi ve Biogaz Kojenerasyon tesisis işletme müdürü olarak görev yapıyorum. Yıllık birikmiş tecrübelerimi siz sevgili meslektaşlarımla paylaşmayı isterim. Anaerobik arıtma yada Biogaz konusunda sorun yaşayan meslektaşlarımın iletişime geçmelerini bekliyorum. Sevgi...
  2. Selam =))

Herkese seLam..Atatürk Üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim..ödev arastırırken buldum..umarım yararlı olur.. herkese teşekkürler (: :melek:
  3. selam

selam herkese.. atatürk üni. çevre 1deyim.. arkadas tavsiyesiyle geldim.. çok yararlı bi site.. bilgisayar programlama dersinden nasıl geçtiniz merak ediyorum ama :) tavsiyelerinizide bekliyorumm :utandim:
  4. Selam Herkese ..

Sevgili Çevre Mühendisi ve Çevre Mühendisliği ile yakından ilgilenip bu forumda bulunan arkadaşlarım, hepinize merhabalar:))
  5. Değerli meslektaşlarım fikirlerinizi paylaşın lütfen ...

Merhabalar arkadaşlar benim size 2 sorum olacak fikir verip yardımcı olursanız çok sevinirim... 1.si : Okulda 3 günlük sertifikalı netcad eğitim programı olacak sizce katılmalı mıyım işime yarar mı ? (3.sınıf öğrencisiyim) 2.sorum ise Tarımsal Kirlilik seçmeli dersini alıyorum,hoca o derste tarımsal kirlilik ile ilgili bir konu bulup o konu üzerinde detaylı bir araştırma yapmamızı ve sunum...