Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Seramik endüstrisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Gülçin Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba.yüksek lisans öğrencisiyim ve bir araştırma ödevim var bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
    seramik nedir
    seramik üretimi
    seramik atıksuları ve alternatif arıtma yöntemi
    tablo ve grafik olacak şekilde lütfennn yardımlarınız bekliyorum

2. Havva Bağ

Havva Bağ CMNet Üyesi

Stajımda bir seramik fabrikası ziyaretinde bulunmuştuk. O işletmede atıksuya herhangi bir kimyasal kullanmadan çöktürme yaptırıyorlardı. Çöktürme sonunda, çöktürülen suyu tekrar kullandıklarını söylemişlerdi.

3. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

peki bununla ilgili elinizde bir döküman var mı ?

4. Havva Bağ

Havva Bağ CMNet Üyesi

Ne yazık ki yok.

Seramik endüstrisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Endüstriyel atıklardan cam, cam-seramik ve seramik üretimi

itüdergisi/d mühendislik Cilt:6, Sayı:5-6, 106-119 2007 [SIZE="2"][COLOR="Red"]Endüstriyel atıklardan cam, cam-seramik ve seramik üretimi Özet Bu çalışmada, termik santral uçucu külü ile alüminyum üretimi sırasında açığa çıkan kırmızı çamurdan cam ve cam-seramik üretimi gerçekleştirilmiştir. Öncelikle, cam üretimini gerçekleştirebilmek amacıyla, Çayırhan uçucu...
  2. Et Entegre Endüstrisi Atıksuları

Selamlar, et entegre endüstrilerinin atıksu karakterizasyonu literatür değerleri nedir? Bu edüstrinin atıksuları ile ilgili kaynak verebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...
  3. seramik granit sanayi endüstriyel arıtma tesisi

arkadaşlar bana acil seramik sanayi arıtma notları lazım tez, ödev, not herşey olur :)
  4. Özel seramik filtrasyon/membran reaktörü/sistemi

Evet saygı değer arkadaşlarım/meslektaşlarım, başlıkta belirttiğim gibi seramik filtrasyon/membran sistemi hakkında bilgisi-dökümanı olan varsa paylaşabilirmi acaba teşekkürler,