Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sewergems hakkında

Konu, 'Microstation' kısmında Gülçin AYDIN tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin AYDIN

Gülçin AYDIN CMNet Üyesi

merhaba bu program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.SewerGEMS modelleri CAD ortamıyla entegre edilebilir ve arka plan olarak autocad kullanılabilir gibi özellikleri var bunları kullanmak istiyorum. bu konuda bilgiye sahipseniz yardımcı olabilir misiniz bana? şimdiden teşekkürler:)

Sewergems hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SewerGEMS Tanıtım

[COLOR=navy]SEWERGEMS [COLOR=navy]Birleşik ve Ayrık Kanalizasyon Sistemleri Modellemesi SewerGEMS birleşik ve ayrık kanalizasyon sistemlerini tam dinamik olarak modelleyebilen ve tek bir pakette hem evsel atıksu hem de yağmur suyu analizlerini yapabilen bir programdır. Analizler SWMM algoritması ya da Haestad’ın sunduğu Saint-Venant denklemleriyle yapılmaktadır. Mühendislerin...
  2. Çed hakkında

Arkadaşlar hepinize merhaba Biz İstanbul merkezli bir firmayız, Bilecikte ve Eskişehirde iki adet şubemiz bulunmaktadır. Eskişehirdeki şubemiz Ek - 2 den Ek - 1 geçiyor, Sorum şu Aynı vergi numarası altında Eskişehir şubesine alınacak Çed raporunun Bilecik Şubeye herhangi bir etkisi olmaktamıdır, Yatırım Eskişehir şubede düşünüldüğü için Bileciği etkilemez diye düşünüyorum ama yinede...
  3. Bor yağı hakkında

Makinalarda kullanılan bor yağı hakkında nasıl bir yöntem uygulayarak atabiliriz? Standartı var mı dır? geri dönüşüm olarak neler uygulanmalıdır kısaca bilgi verirmisiniz?
  4. TAT tesisleri hakkında

Halihazırda çalışmakta olduğum TAT tesisinde gelen atıkların boyutlarını küçültmek için bir kırıcı ekipman almamız için GDT lisansımızın olması şartmıdır arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler :)
  5. Izgaralar hakkında

Merhabalar, Bölümde yeniyim ve sorularım komik gelebilir. Izgaralar neden eğimli yerleştirilirler? Neden bu eğim kaba ızgaralarda 30-60 , ince ızgaralarda 30-60 dir. Temizleme kolaylığı ama tam olarak bunların mantığı nedir? Ayrıca neden sadece atıksu arıtma tesislerinde bulunur? İçme suyu tesisi projelendirilirken bir kaynak suyu kullanıcalacak olsa bu kaynağa rüzgarla, arıtmadaki...