Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sigortalı çalışan

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

aynı anda hem bir toplama ayırma tesisinde hemde sadece isg işi yapan bir firmada sigortalı gözükebilir miyim?gözüksem sorun olur mu? acil bitakım bilgi ve yoruma ihtiyacım var.

2. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde biliyorsunki 30 gün tam zamanlı çalışan mühendis zorunluluğu var. bu doğrultuda sorduğun sorunun mümkün olamayacağı açık ;)

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ya biliyorum ama belki ikna edici bir bakış açısı olabilir diye düşündüm.açıkcası işin bir hinliği var mıdır diye merak ettim.

Sigortalı çalışan konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bursada çalışan çevre mühendisleri

bursada çalışan çevre mühendisi arkadaşlar; şehrimizde tanıdığımız birbirimize destek olabileceğimiz arkadaşlarımızı tanıyormuyuz ?
  2. Çöp ve Çamurla Çalışan Otobüs

Ege Üniversitesi Biyomühendislik Fakültesi'ndeki bilim insanları dünyayı kurtaracak bir proje üzerinde çalışıyor. "Çöp ve çamurla çalışan otobüs"... Ege Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü'ndeki “Çevre Biyoteknolojisi ve Biyoenerji Laboratuvarı'nın kurucusu Profesör Doktor Nuri Azbar, sorularımızı yanıtladı: [FONT=inherit][FONT=inherit]- Petrol bitiyor, ona alternatif onlarca...
  3. Tat firmasında çalışan arkadaşlar...

Arkadaşlar Merhaba, Ben bir TAT firmasında çevre mühendisi olarak çalışmaktayım. Bulunduğum şehirde büyük bir belediye çalışmaktayız. Sıkıntım şu, kaçak depolar kaçak toplayıcılara karşı acaba diğer TAT firmaları çalıştıkları belediyelerde bu konu için nasıl bir çalışma yapıyosunuz. Yönetmelikte belirli sorumluluk sahipleri var burda kendilerini tekrar anımsatmak gerekmez ama nası bir çalışma...
  4. Çalışan annelere müjde!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan 'Gebe veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla Emzirme Odaları ve Çocuk Bakım Yurtlarına Dair Yönetmelik' Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. GEBE KADINLARA YÖNELİK YENİ UYGULAMALAR Yönetmenliğe göre gebe kadınlar için işyerlerinde gebe şu uygulamalar geçerli olacak: Sağlık raporu ile gerekli görüldüğü takdirde gebe...
  5. Devlette calisan cevre mühendisleri

Kpss ye çalışalım atanalım diyoruzda atandıgımızda ne gibi işler yapıcaz,pasif masa başı işlermi yoksa yogun sahada geçen dinamik işler mi?