Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sınav giriş kartları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ercan Selvi tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

18 Mayıs 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınava giriş kartları yayınlandı.
    Aşağıdaki linke tıklayarak sınava nerede gireceğinizi öğrenebilir ve sınav kartınızı bastırabilirsiniz.
    http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/sinavgiriskarti.aspx
    Tüm arkadaşlarımıza sınavda başarılar dileriz.

Uğurhan Korkmaz ve Özge Kılıç bunu beğendi.
Sınav giriş kartları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. işe giriş bildirgesi

ben şu anda bir TAT firmasında çalışıyorum. GFB almak için kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyorda bu işe giriş bildirgesi yüklemem gerekiyor ama sistem şu hatayı veriyor '"Dosya Uzantısı Desteklenmediğinden, Dosya Yüklenemedi." ne yapmam gerekiyor acaba
  2. 21 Ekim İSG Uzmanlık Sınav Duyurusu ve Sınav Konuları

Duyuruda söz edilen konu dağılımı içerisinde -Teknik- adı altında geçen konular hangileridir acaba bu konuda bilgisi, fikri olan arkadaşlar var mıdır ?
  3. Çevre mühendisliğine giriş

yıldız teknik üniversitesi 2011 ders notları
  4. Ramak kala benzeri çevresel risk kartları

Arkadaşlar Ramak Kalaya Benzer Bir Çevresel Risk Bildrim Kartları Hazırladım Kendimce Tabi Daha Bitmedi Sonuna Etkileyici Bir Not Yazmak İstiyorum Önerilerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler
  5. Kredi kartları gereksiz harcama tuzağı

Karabük Üniversitesi, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Çağlar Çakmak önderliğinde “Kredi Kartının Plansız Satın Alma Davranışına Etkisi” konulu araştırmada, Türkiye’de sosyo-ekonomik sınıf olarak en üst sınıfın bir altı olan “B sosyoekonomik sınıf” içerisinde yer alan yüzde 71 erkek ve yüzde 29 kadın akademisyenlerin kredi kartı kullanımları ele...