Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sistemsel sorunlar...

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Fatih ÖZKAN tarafından paylaşıldı.

1. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

Arkadaşlar yeni tesis ekleme işlemi yaptıktan sonra sistemde görme ve üzerine danışman atama da sorun yaşamaktayız. Sitemde sorun mu var acaba ilgili arkadaşlar bilgi verebilirler mi? Teşekkürler.

2. ben de izin başvusurunda belge yüklemeye çalışıyorum atıksu için değer giriyorum ve hata veriyor sürekli..

3. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

genel bir sorun var diye tahmin ediyoruz biz ama çözemedik bir türlü..

4. cihan beyle görüştüm arkadaşlar, yardımcı olamadı.. sadece hata olayını belgelememi ve gerektiğinde geriye dönük olarak kullanabileceğimi söyledi. bilgi işlemdeki arkadaşların sözleşmesi bitti yenilenmesini bekliyoruz diyorlar.. e ne olacak şimdi düzelmez mi diyorum bakacak birisi yok diyorlar :( benim iki günüm var buyrun bakalım...

Sistemsel sorunlar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Debimetre yapısı tasarımı ve oluşan sorunlar

100.000 kişilik ileri biyolojik atıksu arıtma tesisinde çalışmaktayım. Projeyi yapan firma terfi pompalarından sonra kum tutucu ile terfi ünitesinde bulunan kollektör hattında elektromanyetik debimetre cihazı yerleştirmek için redüksiyon kullanarak yarı yarıya boru küçültmesine gitmiş . Ben de bu düşürmenin pompaların verimini etkilediğini ve suyun verimli geçemediğini düşünüyorum. Ama basınç...
  2. Endüstriyel arıtma tesisi işletilmesindeki sorunlar

İYİ AKŞAMLAR..elinizde arıtma tesisleri işletilmesinde çıkan sorunlar ve bunlara uygulanan çözümler hakkında sunumlarınız varmı?endüstri farketmez yeterki olsun.şimdiden teşekkürler.
  3. Mühendislerin çalışma hayatındaki sorunlar ve riskler konulu panel

Ülkemizdeki son günlerdeki ekonomik sorunlardan başlayarak, Mühendislerin Çalışma Hayatınında yaşadığı sorunları mercek altına alıyoruz. Son süreçte yaşadığımız bir gece de çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnamelerle, Torba yasalar ile yok sayılan mesleğimizi tartışıyoruz. Ücretli mühendislerin yaşadığı hak gaspları, SGK ile TMMOB arasında yapılan asgari ücret anlaşmasını ve sonrasını, fazla...
  4. [29/09/2013] mühendislerin çalışma hayatındaki sorunlar ve riskler

29 Eylül Pazar günü Kocaeli Çevre Mühendisleri Odası Ülkemizdeki son günlerdeki ekonomik sorunlardan başlayarak, Mühendislerin Çalışma Hayatınında yaşadığı sorunları Mühendislerin Çalışma Hayatındaki Sorunlar ve Riskler konulu panel forumda mercek altına alıyor. Son süreçte yaşadığımız bir gece de çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnamelerle, Torba yasalar ile yok sayılan mühendislik...
  5. Geri dönüşümün toplanmasında yaşanan sorunlar

Geri Dönüşümün toplanması esnasında yaşanan sorunlar ile ilgili bir yazı dizisi yazma düşüncesi ile ilk yazımı yazdım arkadaşlar. Bundan sonra ki konularda yer verilmesini istediğiniz durumları da bu başlık altında belirtirseniz değinmeye çalışacağım. Ayrıca eleştiri ve görüşlerinizi de buradan bildirebilirsiniz. http://www.hamitpehlivan.com/geri-donusum/