Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Siteler için İş akım şeması ve proses özeti

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında yadigar can tarafından paylaşıldı.

1. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

arkadaşlar bana çok acil olarak siteler için iş akım şeması ve proses özeti örneği gerekiyor yardım edebilirseniz çok memnun olurum.

2. frat1903

frat1903 CMNet Üyesi

epey olmuş konuyu açalı sitelerle ilgili iş akım şeması ve proses özeti örneğine şuan benimde ihtiyacım var eğer yardımcı olursanız sevinirim...

3. Cigmed

Cigmed CMNet Üyesi

arkadaşlar yazlık sitelerin iş akım şeması ve proses özetini nasıl hazırlayabılırız. yardımcı olur musunuz.

4. saim

saim CMNet Üyesi

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

5. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

arkadaşlar yüklediğim dosya tüm siteler için iş akım şemasıdır. Ben kendi firma bilgilerimi ve Site bilgilerini ismini sildim. umarım yardımcı olabilmişimdir. iyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

İlkay, Özge Kılıç, saim ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Siteler için İş akım şeması ve proses özeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması ve proses özeti

herkese merhabalar..TAT a ait iş akım şeması ve proses özeti elinde mevcut olan var mı..? tesise ait özel bilgileri değil sadece gerekli benzer akım şeması ve proses özeti lazım. ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim..
  2. Smart draw(iş akım şeması ve proses özeti ve diyagram çizimleri için)

http://www.smartdraw.com/ bu sayfadan gerekli bilgileri bulabilirsiniz. iş akım şeması ve p&ı diyagramlarını çizeblirsiniz
  3. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  4. Oteller için iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar, Aranızda oteller için iş akım şeması ve proses özeti hazırlayanlar var mı? Eğer varsa paylaşabilirlerse sevinirim.
  5. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...