Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sitemiz 7500. üyeye ulaşmak üzere!

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

17.11.2011 11.58 tarih ve saat ile ulaştığımız kitle sayımız hemen hemen 7500 üye olmuştur. Fakat aktif üye sayımız olması gerekenin altında olarak görüyorum. Üyelerimizin aktif katılımlarını ve paylaşımlarını bekliyorum..

Konular 4.475
    Mesajlar 17.868
    Üye 7.494
    En Yeni Üyemiz: ozan ka

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yeni üyelerimizle birlikte çok daha kaliteli bir ortam oluşturacağımızı düşünüyorum..

3. Mücahit Topdaş

Mücahit Topdaş CMNet Üyesi

Aslında daha fazla olmalı.yinede çok güzel gelişme.
    Sizin emekleriniz bence göz ardı edilmemeli,umarım bu site-forum daha fazla hizmette bulunur.
    Öğrencisi ile Mühendisi ile birbirimize,toplumumuza ülkemize faydalı oluruz.

Teşekkürler..

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Üye sayımız: 7.547

Sitemiz 7500. üyeye ulaşmak üzere! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 3000. üyeye doğru :)

2987. üyemiz salih044 aramıza hoşgeldin... 1000. üyeyi gördük 2000. üyeyi gördük ve artık sıra 3000 de.... :)
  2. 6000 üyeye ulaştık

Cevremuhendisleri.net 7 Aralık 2008 de kurulmuş ve yaklaşık 2,5 sene gibi kısa bir sürede de gün itibari ile 6000 üyeye ulaşmıştır. Bu zorlu yolda bizleri yanlız bırakmayan, her ihtiyacımız olduğunda bizlere destek olan tüm cevremuhendisleri.net üyelerine teşekkürü borç bilirim. 6000. üyemiz gizimo kullanıcı isimli Ezgi Gizem Moran hanımefendiye hoşgeldin diyor. Nice 6000 'leri görmeyi...
  3. Siteye akıllı telefonlardan ulaşmak

Malum çağımız teknoloji çağı bende şöyle bir öneride bulunmak isterim malumunuz üzere son zamanlarda Tablet PC'ler ve Andoid işletim sistemine sahip Akıllı telefon diye tabir edilen cihazlar bir hayli yaygınlaştı . Bunun yanısıra bu forumda gittikçe markalaşıyor buna bir katkı olarak (normal şartlar altında ulaşabiliyoruz forma telefondan ama normal internet sayfası gibi açıldıgından biraz...
  4. Web sitemiz için yazar arıyoruz

Yenilenebilir Enerji, Yeşil Yaşam, Elektrikli Araçlar, Geri Dönüşüm gibi konularda yayın yapan web sitemiz için güncel haber veya makale yazabilecek takım arkadaşları arıyoruz... email: info@limitsizenerji.com
  5. Işten atılmak üzere olduğunuzu gösteren 5 işaret

Kriz olsun ya da olmasın her şirkette farklı sebeplerle işten çıkarmalar olur. Bir çok kişi türlü nedenlerle işinden uzaklaştırılır. Bununla beraber çok az çalışan başına gelecek durumun farkına varabilir. İşte size “son gün”ünüzün yaklaştığını gösteren belirtilere 5 örnek: 1. Yaklaşım Değişir: Yöneticiniz sizinle ilişkisinde daha mesafeli olmaya başlarsa, gelişmelerle ilgili bilgi vermek...