Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sitemiz yeniden aktif! başardık..

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

1. Eagle

Eagle CMNet Developer

Arkadaşlar gecenin bu saatinde bunun mutluluğunu yaşıyoruz..

Günlerdir kapalı olan sitemiz yeniden karşınızda! : )

Aslına bakarsanız her şeyi kurtarmıştık fakat database yani veritabanları hem bozulmuş hem de farklı formattaydı. Tam vazgeçecektik ki, içimizden bir şeyler ne olursa olsun devam edin diye dürttü hep bizi yeter artık diye bağırdık ve son noktayı işte böyle koyduk; CMNET YENİDEN AKTİF. Bu kadar zaman sabrettiğiniz için ve ne olursa olsun desteğinizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz. İnanılmaz paralar harcandı, emekler verildi. Ama iş en son ve en zor olarak bize kaldı, neredeyse 24 saatte tamamladık.. Tabii şöyle 1-2 saat daha uğraşsaydık, kesin tımarhanelik olurduk hehe.

Peki veri kayıpları var mı?
    Sitemizin etkinlik özelliğini kaybettik ama sorun değil, yeniden yapabiliriz.

Tabii kaybınız varsa (mesaj beğeni vs.) bize rapor etmenizi rica ediyoruz..

Bu konu dışında başka açıklamalarımız da olacak, şimdilik bu kadar : )

CMNet Hatırası..

12 Haziran 17:00 Perşembe
    27 Haziran 01:00 Perşembe

cmn4.png cmn1.png cmn2.png cmn3.png 20130627_001136.jpg cmn5.png

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

biliyordummm..biliyordumm :)
    cokk sevindim..
    Tımarhanelik olmadan basardınız ya gercekten!!kikiiki
    tebrik ve tesekkür ederim.. ;)

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

CMNet 'in bu konuda emekleri tartışmasız göz ardı edilmeyecek kadar büyüktür. Kendisine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Uzun zamandır sitemiz kapalıydı ve zor bir dönemden geçti sizlerden ricamız gördüğünüz hataları bizlere rapor etmeniz.

Aynı zamanda sitemizin kapalı olduğu süreçte her gün mesajlarıyla bizlere destek olan herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yalnız olmadığımızı bilmek ve destekçilerimizi görmek bizlere çalışma sürecinde ki en büyük katkıyı sağlamıştır.

Haydi şimdi herkes paylaşım yapsın :)

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Fatih Bey, hayırlı olsun umarım bir daha yaşanmaz böyle bir şey. Tedbirli olmakta fayda var :)

5. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Oh be şükür kavuşturana. :) Ellerinize sağlık.Hepimize de geçmiş olsun. ;)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

çok mutluyum :) hayırlı olsun, umarım tekrar yaşanmaz bunlar :)

Emeği geçenlere saygılar, sevgiler :)

7. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

çok şükür :) emeği geçen herkese teşekkürler :)

8. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Durmak yok paylaşımlara devam.. ; )

9. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Tedbirlerimizi aldık arkadaşlar çift diski olan yeni bir sunucu kiraladık. Bir diskte site olacak diğer diskte yedekler. İnşallah benzer sıkıntıları tekrar yaşamayacağız..

10. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

11. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

emeğinize sağlık, geçmiş olsun

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Gözümüz aydın :) Eksikliği hissedildi. Fatih Özcan nazar boncuğunu unutmayalım :)

13. akint.

akint. CMNet Üyesi

Ohh çok şükür kavuşturana :D Emeğinize sağlık :harika:

14. cankayat

cankayat CMNet Üyesi

sevindim geri döndüğünüze. hoşgeldiniz :)

15. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Forum kapalı olduğundan beri CMNet' in hayatımdaki yerini anlamış oldum ve duygu düşüncelerimi belirtmeden geçemezdim. Eminim birçok üyemiz aynı duyguları hissetmiştir.

Serap Töre Çelik bunu beğendi.
  16. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Ellerinize sağlık, gerçekten kesinlikle bir eksiklikti, geçmiş olsun hepimize...

17. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

şükür kavuşturana. emeğinize sağlık CMNet yöneticileri

18. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

En sonunda kavuştuk sitemize:) Çok teşekkürler herkese.

19. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Teşekkürler butun emeği gecen arkadaşlara.

20. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Bir an komplo teorileri bile kurmadım değil...
    yeniden Hoşgeldin CMNet, çok özledik seni...

Sitemiz yeniden aktif! başardık.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sitemiz 7500. üyeye ulaşmak üzere!

17.11.2011 11.58 tarih ve saat ile ulaştığımız kitle sayımız hemen hemen 7500 üye olmuştur. Fakat aktif üye sayımız olması gerekenin altında olarak görüyorum. Üyelerimizin aktif katılımlarını ve paylaşımlarını bekliyorum.. Konular 4.475 Mesajlar 17.868 Üye 7.494 En Yeni Üyemiz: ozan ka
  2. Yeniden hayat "Cam yeniden cam" adlı proje

"Cam yeniden cam" adlı proje ile ilköğretim çağındaki öğrencilere ambalaj olarak camın tercih edilme sebepleri ve geri dönüşümün önemi anlatacak. Anadolu Cam, ÇEVKO ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliğinde yapılan proje ile 2012 yılı sonuna kadar toplam 57.000 öğrenciye ulaşılması hedefleniyor. Gelecek nesillere çevre bilincinin ve cam geri dönüşümünün aktarılması, camın hem çevre...
  3. Web sitemiz için yazar arıyoruz

Yenilenebilir Enerji, Yeşil Yaşam, Elektrikli Araçlar, Geri Dönüşüm gibi konularda yayın yapan web sitemiz için güncel haber veya makale yazabilecek takım arkadaşları arıyoruz... email: info@limitsizenerji.com
  4. Doğaya yeniden kazandır

İyi günler, Müsayitseniz bir sorum olacaktı. Soru : Mermer Maden Ocağımıza proje tanıtım dosyası hazırlamamız gerekiyor. Mermer Ocağının arazisi Hazine ve Şahıs arazileri ve orman mera bulunmaktadır. Şimdi bizim cevheri çıkarcağımız yer Hazine arazisi ve çok az bir kısmıda orman arazisi şimdi bizim bu orman arazisi için sadece bir rehabilitasyon projesi hazırladığımız zaman hazine ve şahıs...
  5. Atığın yeniden kullanımı

Aynı vergi numarasına sahip iki tesis mevcut. Bunlardan birinde kullanılan bir kimyasalın atığını diğer firma alıp tekrardan kullanmak istiyor. Bu noktada bazı sorular oluşuyor. 1) Kullanılan kimyasalın girişi 1. tesiste görünüyor. Ancak söz konusu durumda atık çıkartmıyor gibi görünecek. Atık Yönetim Planında da bir miktar sunulamayacak. Bu kimyasalın atığının ne yapıldığı sorun yaratabilir....