Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Siteye ilk kayıt olan BOT

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Dioperrwsw7 tarafından paylaşıldı.

?

goods

1. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  2. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  3. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  4. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  5. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  6. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  7. goods

oy sayısı 1
    33,3%
  8. goods

oy sayısı 2
    66,7%
  9. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  10. goods

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Dioperrwsw7

Dioperrwsw7 Misafir

..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Katılıyorum valla. Anket bile açmış :D
    2008 den beri ilk botumuz. ödülü hak etti :D

3. Fatih Özcan

:D Rusya vs engellersen sıkıntı olabilir ama. Bakalım oralardan giriş var mı sitemize.

4. Fatih Özcan

Nazar değmesin tüm dünyaya açılmışız. Takip edelim tekrarlanırsa yasaklarız.

5. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Kendimi tutamayıp anketini oylayasım var ama şıklar garip geldi hepsi aynı kapıya çıkıyor, bot işte ne yapsa yeridir :)))

6. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

ben oylama yaptım ble 7.goods %100 aga :D :D

Siteye ilk kayıt olan BOT konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Siteye akıllı telefonlardan ulaşmak

Malum çağımız teknoloji çağı bende şöyle bir öneride bulunmak isterim malumunuz üzere son zamanlarda Tablet PC'ler ve Andoid işletim sistemine sahip Akıllı telefon diye tabir edilen cihazlar bir hayli yaygınlaştı . Bunun yanısıra bu forumda gittikçe markalaşıyor buna bir katkı olarak (normal şartlar altında ulaşabiliyoruz forma telefondan ama normal internet sayfası gibi açıldıgından biraz...
  2. Tesis kayıt

Arkadaşlar Tesis kayıt sayfasında cevre.cob.gov.tr yazısı çıktığından sonra sıfırdan tesis kaydeden var mı? Yeni aşamalar neler? Eskiden tesisle protokol yapmadan önce tesis kayıt ediyorduk. Şimdi öle bir seçenek bulamadım. Tesisle protokol yap kısmından ise de il ilçe belirtmeme rağmen herhangi bir sonuç getirmedi ekranıma. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler
  3. Hatalı Kayıt

Merhaba arkadaşlar. Biz yanlışlıkla tesisi kaydederken protokol dosyasına firmayla yaptığımız sözleşme yerine vekaletnameyi kaydetmişiz. Bu herhangi bir sorun yaratır mı? Yaratırsa nasıl düzeltecez?
  4. Izinlisans kayıt

merhabalar iyi günler ; Şu anda çalışmış olduğum şirkete kendimi nasıl çevre mühendisi olarak kayıt ettirebilirim yapılan yönlendirmelerle işletme protokülünden çalışmış olduğum tesisi seçtim en sonunda işe giriş belgesi istedi onuda yükledim patronumun ismide vardı mobil imza ile onuda imzaladım ama hala bi sonuç yok hep uyarı alıyorum tesis adına yetkiniz bulunmamaktadır diye önceden kaydını...