Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sivil savunma eğitimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında crabman tarafından paylaşıldı.

1. crabman

crabman CMNet Üyesi

Valilikten gelen eksiklik yazısı içinde Sivil Savunma Eğitimi talep edilmekte. Bu eğitimin AFAD'dan alındığını öğrendik fakat eğitim ücreti çok çok yüksek. Başka bir yerden alınabiliyor mu yoksa firmanın İsg uzmanı verebiliyor mu bu eğitimi?

2. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Biz sivil savunmadan aldırdık,
    Başka yolu var mı desem yok,
    Para konusuna gelince pazarlık da olmuyor,
    Kolay gelsin,

Sivil savunma eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gazze'ye İnsani Yardım Filosuna İsrail Savunma Kuvvetleri tarfndn güç kullanılması hk

Gazze'ye İnsani Yardım Filosuna İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından müdahalenin ardından Dış İşleri Bakanlığı'mızın resmi sitesinde yazılı açıklama yapıldı. Gazze halkına insani yardım ulaştırmak arzusunu taşıyan ve aralarında yaşlı, kadın ve çocukların da bulunduğu çok sayıda ülkeden sivillere karşı İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından güç kullanılması sonucunda, elde edilen ilk bilgilere...
  2. Sivil Savunma Planı

Arkadaşlar valilikten gelen bir yazıyla sivil savunma planı oluşturmamız isteniyor ve 30 sayfalık bir örnek yollamışlar. Çoğu şeyi acil durum planımızdan aktardım ancak "şu şu beldelerle işbirliği yapılmıştır", "sivil savunma sığınağının yapımı ve malzemelerin temini için 5 yıllık para ihtiyacı şu kadardır" vb. şeyler var gönderdikleri örnekte. Daha önce doldurup yollayan...
  3. KKD Eğitimi

Eğitmen İlter Engin tarafından hazırlanan Kişisel Koruyucu Donanım isimli sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. İSG eğitimi

ekim ayındaki sınav için kazandırma garantisi veriyor kültür üniversitesi.
  5. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...