• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sızıntı suyundan amonyak giderimi lisans tezi yardım ..

• Konuyu başlatan Dilara Kiremitci
  • Başlangıç tarihi
D

Dilara Kiremitci

Merhaba arkadaşlar , lisans tezi olarak; doğal materyallerin arıtım potansiyellerinin araştırılması başlığı altında sızıntı suyundan amonyak giderimini araştırıyorum. Bunun için Türkiye de yapılan örnek uygulamalar ve adsorpsiyon yönteminde adsorbent olarak kullanılabilen doğal materyallerin neler olabileceği hakkında bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba

Ekte birkaç dosya ekledim umarım işinize yarar. İngilizce olarak araştırma yaparsanız daha fazla kaynağa ulaşabilirsiniz sanıyorum.

İyi Çalışmalar

Ekli dosyalar

• Leachate.pdf
    280.4 KB · Görüntüleme: 83
  • leakage treat..pdf
    715.3 KB · Görüntüleme: 25
  • mak-7.pdf
    213.6 KB · Görüntüleme: 32
  • GUİDENCE FOR THE LEACHATE TREATMET PLANT.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 40
  • GUIDANCE FOR THE LEACHATE TREATMENT PLNAT PART 2.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 32