Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj defteri :((((

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında nilgünn tarafından paylaşıldı.

1. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?

2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

elimde defter olarak var bilg. ortamında yok ama fikir isterseniz şunu söyleyebilirim. benim lab. stajım 10 gün sürmüştü geri kalan günler diğer günlerin tekrarı olarak geçmişti. içidekiler kısmını buna göre ayarlamıştım ayrı ayrı yazmaya gerek kalmamıştı. bol bol resim çekerseniz zengin görünür. konuşma diliylede yazılabilir. mesela KOI baktınız şunu şunu yaptık onu ekledik 130 dakika bekledik vs gibi.. kısa kısa notlar tutarsanız üzülen yüz koymanıza gerek kalmaz :D

3. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

söylediklerinizi dikkate alıcam ve söylediğiniz gibi in boşuna sıkıntı ediyorumdur :)

4. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

yaptığınız deneyleri günlere dağıtın boşta kalan günlerede staj yaptığınız yer hakkında bilgi verin (tarihi, misyonu, bölümleri birimleri vs. vs.) Defteri doldurmaya başlamadan önce planını çıkarmak önemli !!!

iclal bunu beğendi.
  5. kzbn_53

kzbn_53 CMNet Üyesi

ben geçen sene yaptım eğer işine yararsa yollaya bilirim.

6. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

gönderebilirseniz sevinirim :)

7. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

teşekkür ederim ;)

8. iclal

iclal CMNet Üyesi

arkdaslar elinizde hazır staj defteri varsa gönderebilirmisinz ?

9. kzbn_53

kzbn_53 CMNet Üyesi

nsl gnderim bana email adresini ver atım ozaman.

10. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Benzer iki konu birleştirilmiştir. Konu açmadan önce lütfen arama yapınız.

11. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Yeni nesil sabırsız efenim :D

12. ebrunur

ebrunur CMNet Üyesi

mrb arkadaşlar,
    atıksu arıtma tesisinde işletme stajı yapıyorum kendime göre müsveddeler çıkardım ama bunu günlere nasıl ayıracağımı bilmiyorum. fikri olan varsa yardımcı olabilir mi??

13. Fatih Özcan

Ben günlere bölerken şöyle bir uygulama yapmıştım. Malum yapılan stajın her gününde farklı birşey yapılmıyor. Örneğin AKM analizi ile ilgili her türlü açıklamayı yaptım resimler vs. tarih kısmını şöyle doldurdum. 2-10-16.xx.xxxx olarak. Yani ayın 2-10 ve 16. günü aynı deney yapılmıştır dedim. Günlere ayırmak size kalmış kimse gelip stajın 5. günü bu adam ne yapmış demez bilemez de..

14. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

O kadar noktasına virgülüne kadar da incelenmiyor zaten gerek de yok bence o kadar sıkıntı yapmaya :)

15. Fatih Özcan

Bu konu neden sürekli aktif tutuluyor anlamadım ! Staj defteri eklenene kadar devam mı edilecek.

16. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Buyrun size staj defterlerim..
    Faydası olması dileğiyle...

Ekli Dosyalar:

17. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim ;)

Seda Güney bunu beğendi.
  18. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

staj defteri eklenene kadar değil, staj defterimi yazana kadar devam edecek ;)

19. pinar.erdogan

pinar.erdogan CMNet Üyesi

paylaşımın için teşekkürler fakat açılmıyor bunlar :( ya da benim bilgisayarımda mı sıkıntı var? Kontrol edebilir misiniz?

20. nilgünn

nilgünn CMNet Üyesi

bende açılmıştı.

Staj defteri :(((( konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj Defteri :)

arkadaşlar kocaeli üniversitesi çevre müh .2sınıf öğrenciyim bu dönem laboratuar stajı yapıyorum fakat staj defteri ile ilgili gerekli ne yapacağı falan tam olarak bilmiyorum ve hazır örnek bi staj defterini nasıl bulabilirim bana bu konular hakkında yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi paylaşımlar:)
  2. Staj defteri yazma.

merhaba arkadaslar pamukkale üni. çevre müh. 2.sınıf öğrencisiyim dsi de staj yapıyorum ve staj defterine nasıl baslayacağımı bilmiyorum. daha önce dsi de staj yapan veya defter dolduran varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Staj defteri

çok acil işletme staj defteri örneği lazım. yardım edebilecek kimse var mı...
  4. Staj defteri :)

arıtma stajı yapcam ne yapcağımı tam bilmıyorum.yokmu paylaşacak biri en azından aklımda birşeyler oluşuvereydi bea :)
  5. "staj defteri" sorunsalı

Uzun zamandır takip ediyorum da, çokça staj defteri aranıyor forumda. Kimisi laboratuvar için arıyor, kimisi büro için, kimisi ambalaj tesisi için vs. Neden "0rh (-) kan" gibi bu kadar çok arandığını merak ettim doğrusu. Oysa staj defteri, üniversiteden mezun olduktan sonra, iş hayatında yapılacak işlere en çok benzeyen ancak hiçte benzemeyecek kadar aslında kolay olabilecek bir...