Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj Yaparken Başka Yerde Çalışmak

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında golcuktayfasi tarafından paylaşıldı.

1. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

zaten başlıkta belirttim durumu. ben şuan bir fabrikada staj yapıyorum. şuan fabrika duruş halinde. şuan başka bir fabrikada çalışabilir miyim sigortalı olarak, sigorta açısından bi sorun teşkil eder mi?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çalışırsın hocaların sigorta dökümü isteyeceğini sanmıyorum. Ama diğer yer izin verir mi bilmiyorum. Ben olsam vermezdim. Staj süresince başına bir şey gelse fabrika zan altında kalır.

3. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

fatih abiye katılıyorum çok doğru söylüyor , staj yaptığın yer böyle bir şeye kesinlikle izin vermez.Böylesine büyük bir risk almazlar.

Staj Yaparken Başka Yerde Çalışmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Çeviri yaparken hangi sözlükleri kullanıyorsunuz?

Merhabalar, İşimiz gereği sürekli çevirilerle uğraşıyorum. Özellikle online sözlükler çok işe yarıyor bu anlamda. Ben genelde zargan kullanyorum. Bazen google translate de kullanıyorum ama tabi acayip berbat çeviriyor google translate.. Sizin önerebileceğiniz çeviri siteleri ya da online sözlikler var mı arkadaşlar??
  3. ÇMO İstanbul Şube başka bir adrese taşınsın mı?

ÇMO İstanbul şube; en çok aktivite yapılan.çoğu zaman da bulunduğu Koçtuğ Han'ın erken kapatılması sebebiyle bir çok toplantısı erken bitirilmesi gereken bir şubemiz oldu hep. Bir çok toplantı sırf bu sebepten verimsiz geçmiştir. Koçtuğ Han kader olmamalı...
  4. Lpg eğitimi(başka odalardan)

Merhabalar, Çevre Mühendisleri, başka odalardan eğitim alamazlar mı? Sanırım ocak ayında bu kalkmıştı, diğer odadan uygun tarihte eğitim alabilecekti. Yalnızca, kendi odasından borcu yoktur kağıdı alacaklardır. O duyuruyu bulamıyorum şu an. Bilgisi olan var mı?
  5. Çevre görevlisi başka iş yapamaz maddesi

merhaba arkadaşlar, çevre görevlisi olarak bir tesisite çalışıyorum. çevre görevlisi olduğum tesiste iş güvenliği uzmanlığı yapabılır mıyım? bu konuda net bılgı bulamadım acıkcası . yardımcı olur musunuz