Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su arıtma tesislerinin İNCELENEREK klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi.

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında canali tarafından paylaşıldı.

1. canali

canali Misafir

Lütfen Bu konuda yardımcı olabilirmisniz ="Su arıtma tesislerinin İNCELENEREK klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi."

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nerede takıldınız? Biraz daha ayrıntılı bilgi verir misiniz? Şuanda mesajınızdan anladığım bu konuda ödevim var hiçbirşey bulamadım doğru mudur? Eke 1-2 dosya ekledim incelerseniz faydası olacaktır.

Ekli Dosyalar:

3. flzbhc

flzbhc Misafir

ya bu dosyalar boş cıkıyor bana 2gün içinde bu ödev larım yardım edermisiniz?

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dosyalar boş değil. Bilgisayarınızı kontrol ettirin.

5. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

arkadaşım hem ödevin için tamamen hazıra konmak istiyorsun, hem şu uslubuna bakmıyorsun halaa, hem sahte profil yapmışsın. yaşına versem de uyarmak zorundayım kusura bakma. türkçe öğretmeninden hitapları öğrenmelisin.

6. Ahmet KYA

Ahmet KYA CMNet Üyesi

bu dosyalar ingilizce biraz yardım edebilirmisinixz

Su arıtma tesislerinin İNCELENEREK klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. su arıtma tesislerinin klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi

MERHABA Lise 3. sınıfa gidiyorum.. çevre mühendisi olmak istiyorum.. Çevre mühendisliğine olan ilgim nedeniyle bu sene dönem ödevimi kimya dersinden aldım.. ödev konum ise su arıtma tesislerinin incelenerek klorlama işlemleri ve reaksiyonların gösterilmesi... biraz araştırma yaptım ama çok yetersiz ... bana yardımcı olursanız ve çevre mühendisliği konusunda da bilgi verirseniz sevinirim......
  2. Arıtma çamurları işlemleri ve bertarafları

Arıtma Çamurları İşlemleri ve Bertarafları ERDİN, E kaynak:http://web.deu.edu.tr/erdin/pubs/doc87.htm Arıtma Çamurları İşlemleri ve Bertarafları Atıksu Arıtma Tesislerinde ön çökeltim ve son çökeltim havuzlarında oluşmak üzere taze çamurlar oluşmaktadır. Bu taze çamurlar ya doğrudan biyolojik işlem ünitelerine (kompostlaştırma ve/veya biyogaz üretimi) gönderilir orada stabilize...
  3. Arıtma tesislerinin denetimi

Arkadaşlar danışmanlık kapsamında arıtma tesislerinin denetimi sırasında nelere dikkat etmek gereklidir örnek bir checklist varmıdır elinizde... Herkese iyi çalışmalar...
  4. Su arıtma tesislerinin incelenerek klorlama işleminin anlatılması

10. sınıf Kimya yıllık ödevim yardım edebilirmisiniz.?