• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Su ayak i̇zi̇

Ezgi Sühel AKTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çalışıyorum.
Merhabalar,
Çalıştığım firmaya ait su ayak izi hesaplaması yapmak istiyorum. Bunun ile ilgili boş excel, doküman vs. var ise benimle paylaşır mısınız?
Teşekkürler.

Merhaba,
Verileri de gönderin isterseniz ben hesaplayıp size exceli hazır olarak ileteyim :)

Karbon -su ayak izi konuları ciddi eğitim isteyen ve bazı konularda firmanıza özel sınırlamalar/yorumlamalar yapmanızı gerektiren hesaplamalardır.
Böyle excel taslaklarıyla, biraz araştırmayla yapamazsınız, hatalı olur ve özellikle karbon kısmında doğrulatmaya çalıştığınızda elinizde kalır.
Taze eğitim almış biri olarak gerçekten zor olduğunu söyleyebilirim, bu işi hakkıyla yapmak istiyorsanız eğitim veya danışmanlık hizmeti almanız naçizane tavsiyemdir.