Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su Kirliliği Kontrolü Yön. Taslağı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Zehra Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Su kirliliği kontrolü yönetmeliği taslağına ve ekine Office 2003 formatında bulamıyorum. Bakanlığın sayfasından http://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1300 indiriyorum ama açamıyorum, elinde olan varsa gönderebilir mi?

Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin...

2. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

3. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

27.09.2012 tarihine kadar görüş bildirilmesi istenen yönetmelik taslağı değil mi bu:) tekrar teşekkürler, şimdi oturup naçizane görüşlerimi bildireyim:):)

4. Rıfat Yıldırım

evet siz onu istememiş miydiniz zaten? :)

5. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

evet onu istedim, size yazarken tarihin bir anda geçmekte olduğunu farkettim:) ondan cümle düşüklüğü oldu sanırsam:)

6. Rıfat Yıldırım

:) evet farkında olmadan geçiyor zaman . sıkıntılı bir durum yani :)

Su Kirliliği Kontrolü Yön. Taslağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yürürlükte Su kirliliği kontrolü yönetmeliği

SU KİRLİLİĞİ KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 31.12.2004 Resmi Gazete Sayısı: 25687 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, Ülkenin yeraltı ve yerüstü su kaynakları potansiyelinin korunması ve en iyi bir biçimde kullanımının sağlanması için, su kirlenmesinin önlenmesini sürdürülebilir kalkınma hedefleriyle uyumlu bir şekilde gerçekleştirmek üzere gerekli olan hukuki ve teknik esasları...
  2. Atık yağların kontrolü yönetmeliği taslağı yayınlandı

Arkadaşlar merhaba atık yağların kontrolü yönt. taslağı yayınlandı bunun ile ilgili çalışma yapan arkadaş var karşılaştırma